"> آموزش کار با دستگاه جوجه کشی خانگی
آموزش کار با دستگاه جوجه کشی خانگی ۴۸ تایی

آموزش کار با دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی

آموزش کار با دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی هواباتور : در این فیلم آموزشی سعی کرده ایم از ابتدا تا انتهای راه اندازی و نحوه کارکرد دستگاه جوجه کشی هواباتور ۱ هواباتور را به شما آموزش دهیم ، در صورتی که هر مشکلی در روند راه اندازی مشکل دارید و یا در ابتدا نمیدانید چگونه دستگاه را آماده به کار نمایید این ویدیو آموزشی بهترین گرینه برای شما میباشد که میتوانید بعد از تماشای آن به راحتی جوجه کشی را شروع نموده و با نهایت راندمان انجام دهید.

با مطالعه این ویدیوی آموزشی به راحتی میتوانید از پرنده های مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک ، بوقلمون به صورت اتوماتیک و دیگر پرندگان به صورت دستی جوجه کشی نمایید، در این فیلم آموزشی شما نحوه جوجه کشی از پرندگان مختلف را نیز خواهید آموخت یعنی زمانی که میخواهید از نژاد خاصی جوجه کشی کنید میتوانید به راحتی این ویدیوی آموزشی را مطالعه کرده و از پرندگان مختلفی جوجه کشی کنید همچنین نحوه جایگذاری هر یک از اجزای داخلی دستگاه را نیز میتوانید در این ویدیوی آموزشی مشاهده فرمایید.

ویدیو مذکور توسط تیم خدمات پس از هواباتور تهیه شده است، برای خرید دستگاه جوجه کشی میتوانید به فروشگاه آنلاین هواباتور مراجعه فرمایید.


14
دیدگاه بگذارید

avatar
8 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
اکبر نمیرمزدیدانیالقیمتهاFRمصطفی محمدی Recent comment authors
نرگس صدیق پور
نرگس صدیق پور

ممنونم. توضیحات کامل بود.

ارمین
ارمین

سلام

امید محمد قاسمی
امید محمد قاسمی

دوستام من دستگاه ایزی باتور ۱ گرفتم روشنش کردم چرا نمیچرخه

جلال ببرزاده
جلال ببرزاده

سلام و وقت بخیر من یک دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۲ از دیجی کالا خریداری کردم ولی برک گارانتی نداره

مصطفی محمدی
مصطفی محمدی

سلام.بعد دو ساعت میخوام اب بریزم باید تخم از دستگاه بیرون بیارم یا اول روشن کنم دو ساعت صبر کنم بعدش تخم بزارم

FR
FR

دما و رطوبت داخل دستگاه از قبل باید تنظیم شده باشند و محیط داخل دستگاه نیز آماده شده باشد و سپس درون آن تخم قرار دهید. لطفا فیلم آموزشی همراه محصول را به دقت مشاهده بفرمایید.

قیمتها
قیمتها

قیمتها

FR
FR

سلام، قیمت هر دستگاه در صفحه اصلی قابل مشاهده می باشد. به صفحه اصلی وب سایت مراجعه نمایید.

دانیال
دانیال

سلام الان بخوای میان دوره اب رو پر کنی چجوری باید پر کین یا نه از همون اول پر میکنی دیگه نمیخواد امدیم وسط دوره اب تموم شد باید چیکار کنین مشیه یک توضیح بدین

FR
FR

با سلام، با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه خود (خشک بودن و یا مرطوب بودن هوا) باید خانه های آبگیر دستگاه را پر کنید. معمولا تا اخر دوره نیازی به پر کردن مجدد آب داخل دستگاه نیست. اگر به مقدار کافی آب در داخل دستگاه نباشد، رطوبت پایین آمده و باید در حین جوجه کشی مجددا به داخل دستگاه آب اضافه کنید.

اکبر نمیرمزدی
اکبر نمیرمزدی

برای تخم اردک دما ورطوبت باید روی چه شمارهای حک شود

FR
FR

با سلام، دما و رطوبت ستر به ترتیب ۳۷٫۵ درجه و ۷۰ درصد
دما و رطوبت هچر ۳۸ درجه و ۸۰ درصد

بستن
مقایسه