خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی

خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی را به راحتی می توانید از طریق فروشگاه گروه صنعتی اسکندری انجام دهید. فرایند خرید از این سایت بسیار آسان است. قبل از توضیح فرایند خرید توصیه می کنیم به موارد مهم زیر توجه کنید تا خریدی مطمئن را تجربه کرده و به دام کلاه برداران اینترنتی نیفتید. موارد مهم در خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی که باید به آن ها توجه کنید:

1 - نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه کنید. این نماد توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به سایت های دارای مجوزهای قانونی اعطا می شود. سایت های دارنده این نماد ملزم به ارائه مجوزها، اطلاعات تماس و اطلاعات هویتی به وزارت صنعت، معدن و تجارت هستند. سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مسئولیت پذیری بیشتری در مقابل مشتریان برخوردارند زیرا روند پیگیری کلاه برداری اینترنتی در صورت وجود نماد اعتماد الکترونیکی بسیار آسان می باشد.

2 - نماد ساماندهی

وجود نماد ساماندهی بدون نماد اعتماد الکترونیکی برای خرید مطمئن کافی نیست. نماد ساماندهی با دو رنگ طلایی و خاکستری به سایت های اینترنتی ارائه می شود. نماد ساماندهی خاکستری صرفا بیانگر این است که سایت مورد نظر طبق قوانین کشور دارای تصاویر و فیلم های غیراخلاقی نیست در حالی که نماد ساماندهی طلایی پس از اخذ نماد اعتماد الکترونیکی و سایر مجوزهای مهم در زمینه حق کپی رایت و حقوق مصرف کنندگان به سایت ها ارائه می شود.
logo-samandehi

3 - آدرس و اطلاعات تماس سایت فروشنده

توجه به آدرس و اطلاعات تماس نیز از موارد مهم در خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی است. آدرس و تلفن های تماس باید به صورت دقیق در سایت های اینترنتی فروشنده دستگاه جوجه کشی قید گردد. استفاده از شماره موبایل های اعتباری به عنوان اطلاعات تماس می تواند زنگ خطری برای کلاه برداری اینترنتی باشد.

نحوه خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی

برای خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی از فروشندگان اینترنتی این دستگاه ها می توانید پس از انتخاب سایت فروشنده وارد آن شده و مراحل زیر را طی کنید:

1 - انتخاب دستگاه جوجه کشی

پس از انتخاب سایت مورد نظر، می توانید اطلاعات ساخت و قیمت دستگاه جوجه کشی را از روی سایت مشاهده کرده و مقایسه کنید. در این سایت ها اطلاعات کاملی در مورد قطعات ساخت دستگاه های جوجه کشی، استانداردهای آن ها، گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می شود. با انتخاب دستگاه جوجه کشی مورد نظر و ورود به صفحه آن، با کلیک بر روی آیکون مربوط به خرید دستگاه وارد صفحه ورود اطلاعات می شوید.

2 - ورود اطلاعات

در صفحه ورود اطلاعات باید نام و نام خانوادگی، نشانی محل سکونت، شماره تلفن همراه و توضیحات تکمیلی سفارش خود را وارد سایت کنید. توضیحات تکمیلی می تواند مواردی مانند نکات مربوط به تحویل بار باشد. توجه کنید ارائه اطلاعاتی که با علامت ستاره قید شده اند، الزامی است. همچنین در این صفحه اطلاعات مربوط به سفارش شامل مدل دستگاه جوجه کشی و قیمت آن، هزینه حمل و نقل و مجموع هزینه خرید قید شده است. با کلیک بر روی پرداخت آنلاین وارد مرحله آخر خرید یعنی پرداخت قیمت دستگاه جوجه کشی می شوید.

3 - پرداخت قیمت از طریق درگاه اینترنتی بانک

با کلیک بر روی پرداخت آنلاین وارد درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان می شوید. در این صفحه باید اطلاعات مربوط به عابر بانک یعنی، شماره کارت، رمز اینترنتی، CVV2 و تاریخ انقضای کارت را وارد کنید. برای دریافت رمز دوم اینترنتی کارت باید از طریق عابر بانک اقدام کنید. همچنین باید کد امنیتی موجود در صفحه و ایمیل خود را وارد کنید. وارد کردن ایمیل اختیاری می باشد. با کلیک بر روی آیکون پرداخت، قیمت آن پرداخت شده و محصول مورد نظر خریداری می شود.
تماس با کارشناسان فروش کارخانه