دستگاه جوجه کشی دست دوم

دستگاه جوجه کشی دست دوم

ما در این نوشته به شما بیان خواهیم کرد که چرا خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم توصیه نمی شود.

تکنولوژی دستگاه های جوجه کشی

امروز شاهد گسترش تکنولوژی روز افزون در صنعت تولید دستگاه های جوجه کشی هستیم به طور که هر رزو شاهد انواع سنسور با دقت بیشتر ، برد های جوجه کشی بسیار پیشرفته تر و بدنه های با کیفیت می باشیم هم این ها بخش کوچکی از پیشرفته صنعتی قطعات دستگاه جوجه کشی می باشد به همین دلیل است که ما خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم را توصیحه نمی کنیم به طور مثل دستگاه جوجه کشی که در سال ۹۶ تولید شده است در مقایسه با ماشین جوجه کشی که در سال ۹۶ ساخت شده است بسیار متفاوت بوده و از نظر کیفیت ارتقا یافته می باشد به همین دلیل است که ارزش ندارد به خاطر مبلغ ناچیزی از تکنولوژی روز افزون دستگاه های جوجه کشی عقب بمانید .

تست و آزمایش دستگاه جوجه کشی دست دوم

دستگاه جوجه کشی یک وسیله الکتریکی معمولی نمی باشد و با چند ساعت تست نمی شود از سالم بودن آن اطمینان حاصل کرد چرا که هر کدام از قطعات ماشین جوجه کشی معیوب باشد در راندمان دستگاه جوجه کشی به شدت تاثیر خواهد داشت . این موضوع را به خاطر داشته باشید که هیچ گاه یک دستگاه جوجه کشی سالم را به فروش نمی رسد اکثر قریب به اتفاق دستگاه های جوجه کشی دست دوم در حال فروش دارای ایرادات بسیار هستند و در بعضی مواقع این ایرادات قابل حل نمی باشد.

بازسازی دستگاه جوجه کشی دست دوم

یکی از اصول های خرید دستگاه های جوجه کشی دست دوم بازگشت به کارخانه و باز سازی مجدد یا به اصطلاح overhaul می باشد . قطعات دستگاه جوجه کشی در طول زمان جوجه کشی کارکرد خود را از دست می دهند که باید مورد بازسازی اساسی قرار بگیرد.

بهداشت دستگاه جوجه کشی دست دوم

اکثر دستگاه های جوجه کشی دست دوم آلوده به انواع میکرب و باکتری می باشند علاوه بر این آلودگی ها موجود در داخلی دستگاه باعث کاهش راندمان جوجه کشی می شود و بیشتر مواقع نیز این آلودگی توسط جوجه های متولد شده به دیگر پرندگان نیز انتقال می یابد

هزینه نگهداری دستگاه جوجه کشی دست دوم

تامین و نگهداری از دستگاه جوجه کشی دست دوم بسیار بالا می باشد . چرا که در هر دوره جوجه کشی به مشکلات بسیار زیادی بر خواهید خورد قطعات طول عمر مفید خود را از دست داده و نیاز به تعویض خواهد داشت

جمع بندی

شما به عنوان خریدار دستگاه جوجه کشی دست دوم توجه داشته باشد که قیمت و ظرفیت دستگاه جوجه کشی یک متغییر است موضوعی که باید به آن دقت کنید راندمان ماشین جوجه کشی می باشد چرا که دستگاه جوجه کشی یک وسیله بسیار یسیار حساس می باشد است موردر که در خرید ماشین جوجه یک باید به ان دقت کنید کیفیت و گارانتی آن می باشد.

همچنین بخوانید :   بررسی دلیل اختلال در کالیبره سنسور lm35 مورد استفاده در دستگاه جوجه کشی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید