"> قیمت دستگاه جوجه کشی | لیست قیمت ماشین جوجه کشی خانگی و صنعتی - هواباتور

قیمت دستگاه جوجه کشی

قیمت دستگاه جوجه کشی با توجه به برند و ظرفیت های دستگاه ها متفاوت است. باید توجه کنید که برندهایی که از قطعات با کیفیت تری تولید می شوند معمولا قیمت بالاتری دارند. در هنگام خرید در نظر داشته باشید که اگرچه قیمت از عوامل مهم در تصمیم گیری است ولی با این حال در کنار قیمت باید کیفیت را هم مد نظر قرار دهید. احتمال دارد قیمت یک برند از برند دیگر بالاتر باشد ولی با توجه به امکانات، قابلیت ها و کیفیت قیمت نسبی آ ن کمتر از قیمت برند دیگر باشد. برای مثال دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی که از کیفیت پاینی برخوردارند و در ساخت آن ها از قطعات چینی استفاده می شود قیمت بسیار پایین تری نسبت به دستگاه های دیگر دارند.
در مورد ظرفیت نیز باید توجه کنید که دستگاه های با ظرفیت بیشتر قیمت بالاتری نیز دارند. قیمت دستگاه های جوجه کشی صنعتی به دلیل ظرفیت بیشتری که دارند بالاتر از قیمت دستگاه های جوجه کشی خانگی است. خرید دستگاه های جوجه کشی صنعتی زمانی مناسب است که بخواهید از تعداد بسیار زیاد تخم های پرندگان برای سودآوری و کسب درآمد جوجه کشی کنید.
البته دستگاه هایی نیز وجود دارند که ورژن های ارزان تر سایر دستگاه های جوجه کشی هستند. مثلا ایزی باتور 5 نسخه ارزان قیمت و اقتصادی ایزی باتور 6 ساخت گروه صنعتی اسکندری است. ایزی باتور 5 طوری طراحی شده است که استفاده از آن بسیار آسان بوده و با آن به راحتی می توان از تخم های پرندگان مختلف مخصوصا پرندگان زینتی جوجه کشی کرد.
در مورد قیمت برندهای خارجی توجه داشته باشید که قیمت بالای این دستگاه ها صرفا به دلیل کیفیت آن ها نیست بلکه عواملی مانند افزایش قیمت دلار، مالیات وادرات و هزینه های ثبت سفارش بهای خرید را برای مصرف کنندگان ایرانی افزایش می دهند. با توجه به ارتقای کیفیت دستگاه های جوجه کشی ایرانی می توانید با قیمت بسیار پایین تر دستگاهی در حد و اندازه این برندها خریداری کنید.

قیمت دستگاه جوجه کشی خانگی

# ظرفیت دستگاه جوجه کشی قیمت
» دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی ۹۶ تایی
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی ارزان
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی حرفه ای
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی آرکام ۲۴ تایی
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی آرکام ۵۰ تایی
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی ۴۰ تایی
تماس بگیرید

قیمت دستگاه جوجه کشی صنعتی

# ظرفیت دستگاه جوجه کشی قیمت
» دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی ۱۶۸ تایی
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی ۶۷۲ تایی
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ تایی
تماس بگیرید
» دستگاه جوجه کشی ۲۰۱۶ تایی
تماس بگیرید
بستن
مقایسه