چه نوع دستگاه جوجه کشی ارزش خرید دارد

چه نوع دستگاه جوجه کشی ارزش خرید دارد ؟

ماشین های جوجه کشی که در بازار عرضه میشوند زیادند تمامی تولید کنندگان این دستگاه ها بر کیفیت بهتر محصول خود اصرار دارند در این وضعیت، متقاضی خرید دستگاه جوجه کشی، نمی داند چه کار کند! طبیعتاً تمایل دارد دستگاه ارزان تری خریداری نماید ولی ممکن است ارزان تر بودن دستگاه بی دلیل نباشد بعضی موسسات تبلیغات بیشتری میکنند ، این مورد هم دلیل بر کیفیت بهتر دستگاه نیست پس چه باید کرد؟ توصیه می شود موارد زیر مد نظر قرار گیرند.

دستگاه جوجه کشی مورد نیاز خود را از موسسات صاحب نام و مطمئن خریداری نمائید. در این رابطه می توانید از مشتریان قبلی آن موسسه، در خصوص کیفیت دستگاه کسب اطلاع نمائید به طول زمان ضمانت دستگاه توجه نمائید و در این رابطه از تولید کننده ی آن ، سندی کتبی با مهر و امضاء آن موسسه درخواست نمائید خدمات بعد از فروش و تامین قطعات یدکی مورد نیاز توسط شرکت سازنده بسیار مهم است آن موسسه بایستی در این رابطه خوش نام باشد در صورت امکان از افراد خبره در امور برق و الکترونیک (به منظور توجه به کیفیت قطعات حساس و کشور سازنده ی آنها ) کمک و مشورت بگیرید دستگاه های هشدار دهنده بسیار اهمیت دارند لازم است دستگاه جوجه کشی در این رابطه مجهز باشد.

ضرورت دارد دستگاه به دفترچه ای راهنما ، جهت بهره برداری اصولی و چگونگی نگهداری و سرویس دوره ای باشد . از جمله حقوق مصرف کننده ، آگاهی کامل از مشخصات تک تک قطعات و توان واقعی دستگاه است.0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
تماس با کارشناسان فروش کارخانه