"> لوازم دستگاه جوجه کشی | وسایل ساخت دستگاه جوجه کشی | قطعات یدکی دستگاه جوجه کشی
لوازم دستگاه جوجه کشی

لوازم دستگاه جوجه کشی

عموماً افراد در مراحل مختلفی نیاز به لوازم دستگاه جوجه کشی پیدا میکنند ، به طور مثال زمانی که شما میخواهید یک دستگاه جوجه کشی بسازید نیاز به لوازم دستگاه جوجه کشی خواهید داشت و یا حتی زمانی که یک دستگاه جوجه کشی دارید و بخشی از آن محصول خراب شده باشد باز هم نیاز به لوازم دستگاه جوجه کشی خواهید داشت.
اما این لوازم چه چیز هایی هستند؟!
لوازم دستگاه جوجه کشی به قطعات مورد استفاده در آن محصول گفته میشود ، به طور مثال موتور جوجه کشی و یا شانه های مورد استفاده در دستگاه جوجه کشی مواردی از این دست میباشد که آنها را لوازم دستگاه جوجه کشی میشناسیم.
ما با تلاش های شبانه روزی سعی بر این داشته ایم تا بتوانیم تمامی قطعات مورد استفاده در دستگاه جوجه کشی را در یک بخش به صورت مجزا برای شما عزیزان به ارمغان آوریم! بله شما هم اکنون میتوانید تمامی قطعات مورد استفاده در ساخت دستگاه جوجه کشی و یا تعمییر دستگاه جوجه کشی مورد نیاز است را به صورت یکجا از همین صفحه به صورت آنلاین خریداری فرمایید.
در زیر به توضیح تک تک قطعات مورد استفاده در دستگاه جوجه کشی خواهیم پرداخت که شما عزیزان میتوانید به راحتی آنها را در ساخت و یا تعمیر دستگاه های جوجه کشی مورد استفاده قرار دهید.

توجه ، توجه

( برای تهیه قطعات و لوازم برای ساخت دستگاه جوجه کشی می توانید با شماره تماس زیر در ارتباط باشید )

۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰

موتور دستگاه جوجه کشی

موتور دستگاه جوجه کشی

موتور جوجه کشی یا همان موتور دستگاه جوجه کشی در اصل نقش چرخاننده را بر عهده دارد و شما میتوانید با اتصال آن به دستگاه جوجه کشی به راحتی از سیستم چرخش اتوماتیک تخم های نطفه دار بهره مند گردید ، در هنگام خرید یک موتور جوجه کشی بایستی به این نکات توجه داشته باشید:
چرخدنده ها هر چه بیشتر باشد یا به اصطلاح هرچه تعداد گیربکس های موتور بیشتر باشد آن موتور میتواند مقاومتر باشد و احتمال شکستگی چرخدنده ها در آن کمتر خواهد بود.
جنس چرخدنده ها دو نوع فولادی و فولاد آبدیده طراحی و تولید میگردد اما بین این دو تفاوت های بسیاری وجود دارد که یکی از آنها مقاومت ۷۰ درصد بیشتر جنس فولاد آبدیده نسبت به فولاد معمولی میباشد.
پس سعی کنید در خرید موتور دستگاه جوجه کشی به این مورد توجه ویژه ای داشته باشید که جنس موتور از نوع فولاد آبدیده باشد و تعداد چرخدنده ها هرچه بیشتر باشد همان قدر بهتر خواهد بود زیرا حرکت آرامتری خواهد داشت و این برای تخم های نطفه دار بسیار مفید است.

حسگر دستگاه جوجه کشی

سنسور جوجه کشی

سنسور در هر دستگاه جوجه کشی لازم و ضرروی است اگر شما بخواهید یک دستگاه جوجه کشی دست ساز بسازید بایستی از یک سنسور دما و یک سنسور رطوبت معمولی استفاده کنید و که ترجیح ما استفاده از یک دماسنج میله ای و یک رطوبت سنج دیجیتالی میباشد اما در صورتی که برای یک دستگاه جوجه کشی حرفه ای قرار است که از این سنسور استفاده کنید پیشنهاد ما استفاده از سنسور های فوق حرفه ای همانند SHT ساخت سوئیس میباشد که در بازار ایران نیز یافت میشود و شما میتوانید با استفاده از این سنسور به راحتی میزان دما و رطوبت را به صورت همزمان مورد سنجش و بررسی قرار دهید . شاید برای شما سوال باشد که چه سنسوری برای یک دستگاه جوجه کشی مناسب تر است و میتواند از پرنده های معمولی فقط جوجه کشی کند و اینکه اصلاً ما یک سنسور فوق حساس نیاز داریم یا نه؟
پاسخ شما بسیار ساده است ، اگر بخواهید از پرنده هایی مانند مرغ یا بلدچین جوجه کشی کنید میتوانید از سنسور ساده ای هم استفاده کنید همانند LM35 که در لوازم الکترونیکی یافت میشود و آن را میتوانید با قیمتی معادل چند هزار تومان نیز خریداری فرمایید ، البته این سنسور فقط دما را میتواند مورد سنجش قرار دهد و برای اینکه بتوانید رطوبت را نیز سنجش نمایید بایستی از یک رطوبت سنج نیز استفاده کنید.
لازم به ذکر است که هیچ یک از این سنسورها قابلیت سنجش دقیق دما و رطوبت را ندارند و هیچ تضمینی در این مورد وجود ندارد.
توجه داشته باشید که شما میتوانید با خرید یک سنسور SHT به راحتی دما و رطوبت را با نهایت دقت مورد سنجش قرار دهید که در این صورت راندمان تبدیل نطفه به جوجه بسیار بیشتر خواهد بود چرا که دما و رطوبت به طور دقیق سنجش و اعمال شده است.

شانه جوجه کشی

شانه جوجه کشی

شانه ها یکی از اجزای اصلی دستگاه جوجه کشی میباشند و شما برای اینکه بتوانید یک دستگاه جوجه کشی با امکان چرخش اتوماتیک بسازید بایستی حتماً از محلی برای نگهداری تخم های نطفه دار درون دستگاه استفاده کنید که این محل شانه نامیده میشود.
اگر میخواهید در یک دستگاه جوجه کشی صنعتی یا بزرگ از شانه استفاده کنید پیشنهاد ما استفاده از شانه های همه کاره میباشد که امکان جوجه کشی از هر پرنده ای را نیز دارا میباشد یعنی شما میتوانید هر تخم نطفه داری با هر اندازه ای را درون دستگاه قرار دهید.
این در حالی است که اگر بخواهید از شانه های معمولی استفاده کنید بایستی زمانی که خواستید از یک پرنده دیگر جوجه کشی کنید شانه ها را تعویض نمایید و شانه های مخصوص آن پرند را نیز برای محل قرار گیری تخم ها قرار دهید که این مورد مستلزم صرف هزینه و زمان میباشد.
و اگر بخواهید در یک دستگاه جوجه کشی کوچک و خانگی از این شانه ها استفاده کنید بایستی توجه کنید که برای شما بهتر این است از یک ترنر بهره بگیرید. ترنر چیست؟ ترنر در اصل یک بخش مجزایی میباشد که موتور و شانه جوجه کشی با هم تشکیل داده اند و شما میتوانید به راحتی بدون هیچ دردسری این دو را همراه با هم داشته باشید.
البته در ترنر نیز بسته به نوع شانه ای که قرار دارد میتوانید تخم های نطفه دار را قرار دهید اما در این بخش ترنر های مخصوصی را به شما معرفی خواهیم کرد که امکان جوجه کشی از هر پرنده ای با هر سایز تخم نطفه داری در آن امکان پذیر میباشد. این ترنر ها را میتوانید از همین صفحه خریداری فرمایید.
البته علاوه بر اینکه شانه های همه کاره و شانه های ترنر وجود دارد شما میتوانید از شانه های مخصوص هر پرنده یز استفاده کنید که مخصوص آن پرنده طراحی و تولید شده است مانند شانه های مصوص مرغ ، شانه مخصوص غاز ، شانه مخصوص بلدرچین ، شانه مخصوص شترمرغ و… برای خرید این شانه نیز میتوانید به انتهای صفحه مراجعه کرده و با شماره تماس درج شده در ارتباط باشید.

فن مخصوص جوجه کشی

فن دستگاه جوجه کشی

برای هر دستگاه جوجه کشی یک سیستم تهویه لازم است که در ۹۹ درصد اوقات با فن تامین میگردد ، فن های مورد استفاده در دستگاه های جوجه کشی از انواع اقسام فن ها تامین میگردند که بهترین نوع این فن ها را میتوانیم فن های دائم کار بدانیم زیرا احتمال سوختگی در آنها حدوداً ۹۰ درصد کمتر میباشد.
میپرسید چرا؟ مگر چه تفاوتی با هم دارند؟! جواب شما این است که بله تکنولوژی ساخت فن های معمولی با فن های دائم کار کاملاً متفاوت میباشد و شما میتوانید این دو را کاملاً از هم تفکیک نمایید. فن های معمولی از بوش استفاده کرده اند و به تدریج در کارکرد آنها اثار گرم شدن مشاهده میشود و در نهایت باعث سوختگی آرمیچر فن میشود.
فن های دائم کار بله این صورت میباشند که از قابلیت کارکرد در حالت خلع بهره برده اند و شما میتوانید به راحتی پروانه فن را گرفته و سعی کنید از بدنه فن فاصله دهید در صورتی که این دو اندکی از هم فاصله گرفت و به محض اینکه شما پروانه را ول کردید به بدنه چسبید یعنی این فن دائم کار میباشد و در هنگام کارکرد دقیقاً به این صورت از بدنه فاصله میگیرد و در نتیجه امکان گرم شدن و سوختگی ارمیچیر تا چندین برابر کمتر میشود.

برد دستگاه جوجه کشی

برد دستگاه جوجه کشی

برد دستگاه جوجه کشی نیز از اجراز اصلی دستگاه جوجه کشی میباشد و شما برای اینکه یک دستگاه جوجه کشی هوشمند یا اتوماتیک داشته باشید بایستی حتماً از برد دستگاه جوجه کشی استفاده کنید ، شما میتوانید با استفاده از برد به راحتی هر یک از موارد مورد نیاز را در جای خود نصب کرده و جوجه کشی را به صورت اتوماتیک انجام دهید. به طور مثال شما همین الان برد جوجه کشی را خریداری کردید بعد از اینکه برد به دست شما رسید فقط کافی است تا المنت ، فن ، سنسور و دیگر موارد را به برد وصل نمایید به همین راحتی میتوانید جوجه کشی را شروع کنید.

در ادامه قصد داریم شمارا با تجهیزات جوجه کشی فروشگاه چیکن هچ اشا سازیم . شما میتوانید با مراجعه به وب سایت چیکن هچ و صفحه لوازم جوجه کشی این وبسایت انواع محصولات موتور ، شانه ، برد ، ترنر و  . . .  با تخفیفات ویژه خرید نمایید . در نظر داشته باشید که این فروشگاه انواع دستگاه جوجه کشی در قیمت های متفاوت نیز به فروش میرساند .


کارکرد دستگاه جوجه کشی

37
دیدگاه بگذارید

avatar
19 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
محمدممدابوالفضل وفائیاحمدعباس زادهفرشید قنبری Recent comment authors
شراره
شراره

بسیارعالی

فرزانه
فرزانه

مچکرم

ممد
ممد

خیلی هم خوب

omid
omid

سلام قطعات دستگاه رو از کجا میتونم تهیه کنم

نصراله سعادتفر
نصراله سعادتفر

با سلام خدمت مسول خدمات دوتا دستگاه دارم هردو نمایشگر روز شمارشو ارور میزنه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

FR
FR

با سلام با تلفن خدمات به شماره ۰۴۴۳۲۳۸۷۷۸۷ تماس بگیرید.

امین حسنی
امین حسنی

سلام . دستگاه هواباتور ۹۶ تایی طرح قدیم دارم مقدار نشان دهنده دمای دستگاه (۳۷ درجه )پایین تر از دمای واقعی ه که (۳۵ )درجه هس برای حل این مشکل و تامین قطعات یدکی ش لطفا راهنمایی کنید .

یعثوب شهبازی
یعثوب شهبازی

با سلام و خسته نباشید بنده می خوام یک دستگاه جوجه کشی بوقلمون حداقل ۵۰۰تایی درست کنم برای خرید کلیه لوازم و راهنمایی انتخاب لوازم نیاز دارم ۰۹۳۸۲۱۳۴۳۶۴ اگه شماره تلفن بخش فروش و مشاوره رو برام بفرستین ممنون میشم

رضا رحیمی
رضا رحیمی

خریدار قطعات دستگاه جوجه کشی لطفاً تماس بگیرید ممنون۰۹۰۱۲۵۱۳۳۸۵

حسین افتاده
حسین افتاده

قیمت برد دستگاه جوجه کشی

محمد پنق
محمد پنق

میگین از همین صفحه خرید کنیم. کوووو؟!!!

بهرامی
بهرامی

با درود،،برای تهیه ی وسایل ساخت,, فروشگاهی در اصفهان سراغ دارید؟

سیدمهدی سجادیان
سیدمهدی سجادیان

باسلام.من چندسال پیش یک رطوبت سنج ودماسنج دیجیتالی .مدلESUN.ETP101خریدم خواستم بپرسم ایا دما ورطوبتی که نشان میده دقیق وقابل اعتمادهستند یاخیر.خواهش میکنم پاسخم رابدهید اگه امکان داره جواب رابه ایمیلم بفرستید.بنده مردد مانده ام باتشکراززحماتتان…ممنون

سیدمحمدحسین امیری
سیدمحمدحسین امیری

با سلام،
پمپ اب ایزی باتور ۶ قیمتش چنده؟

سیدحسین
سیدحسین

باسلام،
پمپ اب ایزی باتور ۶ چنده

سیدحسین
سیدحسین

باسلام
پمپ اب ایزی باتور ۶ چندهس؟

سید اسماعیل کشوری
سید اسماعیل کشوری

خوب بود ولی از کجا میتوان اینا راتهیه کرددر ضمن این ویدیو به فارسی تبدیل شود بهتر است

FR
FR

با سلام، برای تهیه قطعات میتوانید با شماره ۰۹۱۴۴۴۸۵۵۹۰ تماس بگیرید.

احمدعباس زاده
احمدعباس زاده

فن کوچک میخام

FR
FR

با سلام، برای خرید فن می توانید با شماره ۰۹۱۴۴۴۷۳۹۲۴ تماس بگیرید.

فرشید قنبری
فرشید قنبری

فرشید عا لی است

ابوالفضل وفائی
ابوالفضل وفائی

ببخشید دوره ای که‌ پرنده ها تو دستگاه مادر مصنوعی میمونن چقدره؟؟؟

FR
FR

با سلام، برای هر پرنده ای ممکن است متفاوت باشد ولی از آنجایی که جوجه ها در روزهای اولیه به حرارت پاک نیاز دارند، معمولا تا دو هفته و نهایتا تا ۲۰ روز از مادر مصنوعی استفاده میشود. بعد از آن می توانید برای تأمین گرمای از تجهیزات دیگر استفاده کنید.

ممد
ممد

لامپ‌باید‌چندولت‌باشه

FR
FR

با سلام، ۱۰۰ وات

محمد
محمد

سلام راک جوجه کشی بدون موتور دارین ۴۸تایی

بستن
مقایسه