معرفی کوتاه

پرکن بلدرچین

پرکن مخصوص پرندگان ریز و متوسط از این دستگاه پرکن برای پرکنی کردن از پرندگان ریز مانند بلدرچین و کبک و کبوتر و پرندگانی با جثه ریز مانند قرقاول استفاده میگردد. بدنه پرکن بلدرچین مطابق با استاندارد های اداره بهداشت از استیل استنلس خالص ( ضد زنگ و غیر مغناطیسی ) و از پلی اتیلن ( پلاستیک مخصوص مواد غذایی ) ساخته میشود. این بدنه کاملا ضد زنگ بوده و هیچ ناخالصی به بدن پرنده پرکنی شده اضافه نمی کند و بر خلاف پرکن های موجود در بازار بعد از مدتی استفاده زنگ نمی زند چرا که اصولا پلی اتیلن ، جزء پلاستیک های پتروشیمی بوده و امکان زنگ زدن ندارد و قسمت فلزی نیز از استیل خاصی که با فیبرهای کربن غنی شده تولید می گردد این فلز و به قدری غنی از کربن است که آهن ربا به بدنه آن نمی چسبد! پس زنگ زدی در این پرکن را باید به فراموشی سپرد.

دستگاه پرکن بلدرچین با یک سال گارانتی

پرکن بلدرچین : این دستگاه بسیار کم مصرف بوده و با استفاده از برق 220 ولت خانگی کار میکند استفاده از آن بسیار ساده و آسان بوده و نیاز به هیچ نوع تخصص و یا مهارتی ندارد این دستگاه دارای یک سال گارانتی از تاریخ تولید میباشد و برای استفاده از آن کافی است که بعد از کشتار ، لاشه ها را در آب داغ غوطه ور کرده و سپس آنها را در دستگاه پرکن بریزید تا در چند لحظه کاملا از کرک و پر زدوده شوند.

این پرکن ها به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت حمل و نقل بسیار راحت و آسان را با استفاده از چرخ های خاصی که در کف دستگاه جاسازی شده اند را دارد و شما به راحتی میتوانید دستگاه را به هر محلی که نیاز داشته باشید حمل و از آن بهره برداری نمایید.

پرکن بلدرچین

مشخصات فنی پرکن بلدرچین

نوع موتور 1420 دور با برچسب انرژی B
سیستم کارکرد اتوماتیک
نوع بدنه خارجی پلی اتیلن و استیل خالص و نگیر
جنس بدنه خارجی گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای
جنس شاسی های داخل فولادی با پوشش رنگ کوره ای
جنس شاسی ها بیرونی آلومینیومی با پوشش رنگ کوره ای
نوع برق مصرفی 220 ولت تک فاز شهری
ظرفیت پرکنی از بلدرچین و کبک 30 عدد بلدرچین در 30ثانیه
ظرفیت برای پرکنی از قرقاول 12 عدد قرقاول در 30 ثانیه

بدنه پرکن بلدرچین

دستگاه پرکن بلدرچین ساخت گروه صنعتی در برابر ضربه و زنگ زدگی بسیار مقاوم می باشد ، بدنه خارجی این پرکن از جنس گالوانیزه گرم بوده و از پوشش رنگ کوره ای استاتیک جهت طول عمر بیشتر استفاده شده است ، بدنه داخلی پرکن نیز از جنس پلیمر بوده که بیشتر در صنعت خودروسازی و وسایل کنترل رادیویی بکار میرود. بر روی بدنه داخلی پرکن بلدرچین ساخت گروه صنعتی هواباتور یک درب پوششی مخصوص از جنس پلی اتیلن قرار داده شده است.


شاسی و پایه های پرکن بلدرچین

پایه های پرکن بلدرچین از جنس فولاد بوده که باعث جلوگیر از لرزش پیش از حد دستگاه در هنگام کار کردن شده است ، جنس شاسی پرکن بلدرچین نیز از آلومینیوم خالص با پوشش رنگ پودری می باشد ، که به نوار رنگ سفید دور تا دور دستگاه تعبیه شده است ، این امر موجب افزایش طول عمر و کارایی دستگاه پرکن کبک می باشد.

خروجی پرپ های کنده شده

دستگاه پرکن بلدرچین دارای جایگاه مخصوص جهت خارج کردن پر های زائد از گردانه دستگاه می باشد ، که به شکل ناودان بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده است ، با توجه به تماس مستقیم این قسمت با آب جنس خروج پرکن بلدرچین از استیل خاص نگیر ضد زنگ می باشد.

سینی کف پرکن بلدرچین

جنس سینی این پرکن از استیل خاص غیر مغناطیسی ضد زنگ می باشد ، که به راحتی قابل شستشو بوده و انگشتی های نصب شده بر روی این سینی مخصوص پرکنی از بلدرچین ، کبک ، قرقاول می باشد ، جنس انگشتی های نصب شده بر روی این سینی پرکن از پلیمر بوده و در در مواقع ضروری به راحتی قابل تعویض می باشد.


0/5 (0 نظر)

Inline Feedbacks
View all comments