معرفی کوتاه

دستگاه پرکن مرغ

دستگاه پرکن مرغ ساخت گروه صنعتی هواباتور مخصوص برای جداسازی پر های از لاشه مرغ می باشد.

پرکن مرغ

پرکن مرغ

پرکن مرغ : دستگاه مذکور مخصوص برای پرکنی مرغ می باشد ، این دستگاه با دوره موتور متناسب با اندام مرغ به راحتی تمامی پر ها را از لاشه مرغ جدا می کند ، دستگاه پرکن مرغ دارای خروجی به شکل ناودانی از جنس گالوانیزه ضد زنگ برای خروج پر از محیط داخل دستگاه می باشد ، انگشتی های این دستگاه نیز از جنس درجه یک ساخت شده و مخصوص پرکنی از مرغ بوده و کاملا قابل انعطاف می باشد ، جنس مخزن داخلی این دستگاه نیز از جنس پلیمر و قسمت کافی نیز از گالوانیزه ضد زنگ می باشد ، همچنین جهت حمل نقل راحتی دستگاه بر روی شاسی چرخه های صنعتی تعبیه شده است ، شایان ذکر است این ماشین پرکن مرغ دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.


برای خرید آنلاین کلیک کنید
برای خرید آنلاین کلیک کنید

توجه : برای خرید این محصولات به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمائید:

۱- تماس با واحد فروش کارخانه ، کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و خرید، برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمائید.خرید آنلاین

۲- خرید آنلاین دستگاه و استفاده از تخفیفات ویژه (ارسال سریعتر و اتوماتیک محصول از کارخانه سازنده) ، برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمائید.

۳- ارسال نام دستگاه به سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ به صورت پیامکی ، در این صورت کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

انگشتی های مخصوص پرکن مرغ

انگشتی های تعبیه شده بر روی مخزن سدتاگه پرکن مرغ ساخت گروه صنعتی هواباتور بوده که طبق استانداد های اروپای طراحی شده است ، این انگشتی های مخصوص پرکنی از مرغ طراحی و از جنس درجه یک ساخت شده است ، انگشتی های نصب شده قبل تویزی می باشد واز طول عمر بسیار بالای برخوردار هستند ، شایان ذکر می باشد اکثر سازندگان دستگاه پرکن بی کیفیت برای پرکنی از مرغ فقط از یک نوع انگشتی برای تمامی دستگاه های پرکنی پرندگان مخطلف استفاده میکنند که باعث لح لورد کردن لاشه مرغ می شود.

جنس بدنه دستگاه پرکن مرغ

تمامی قسمت های بدنه این ماشین پرکنی از مرغ از ورق های بسیار ضخیم گالوانیزه گرم ضد زنگ با پوشش رنگ کوره ای استاتیک می باشد ، جنس بدنه داخلی این دستگاه نیز از پلیمر که کاملا بهداشتی می باشد و در بیشتر مواقع در مورد استفاده در صنعت خودرو بيشتر از نوع كامپوزيت مورد استفاده قرار میگرد و دارای یک درب پوششی از جنس پلی اتیلن می باشد.

موتور و دور موتور مخصوص پرکنی مرغ

موتور نصب شده بر روی این دستگاه پرکن مرغ از نوع محصولات بسیار با کیفیت و گران قیمت موتوژن تبریز می باشد ، دوره کارکرد موتور این دستگاه کاملا استاندارد برای پرکنی از مرغ تنظیم شده و فولی موتور نیز با دستگاه‌های دیجیتالی بالانس شده است ، مهندسین گروه صنعتی هواباتور eig با در نظر گرفتن فایند گریز از مرکز به صورت کامل دقیق تنظیم کرداند که هیچ گونه لطمه به لاشه مرغ نزند.

شاسی و چرخ های دستگاه پرکن مرغ

پایه های زیری پرکن مرغ از جنس فولاد بوده که باعث استحکام دستگاه در هنگام پرکنی می باشد و جنس شاسی داخلی نیز از پروفیل با پوشش آلومینیوم خالص با رنگ پودری است ، برای جلوگیر از زنگ زدگی شاسی دستگاه از نوار ها از جنس آلومینیوم به رنگ سفید دور تا دوره ماشین پرکن تعبیه شده است ، وزن این ماشین پرکن مرغ 50 کیلوگرم بوده به همین منظور چرخ های صنعتی تعبیه شده در زیر دستگاه پرکن مرغ جهت حمل و نقل دستگاه را برای شما آسان تر خواهد کرد .

جایگاه مخصوص پر های زائد دستگاه پرکن مرغ

جهت خروج پر های کند شده از لاشه مرغ و جلوگیری از آلودگی محیط داخلی دستگاه جایگاه مخصوص به شکل ناودانی شده که از جنس استیل خالص ضد زنگ می باشد تعبیه شده است.

گارانتی دستگاه پرکن مرغ

گروه صنعتی هواباتور با تجربه 25 سال در زمینه ساخت و تولید لوازم کشاورزی و مرغداری در ایران می باشد ، جهت تضمین کیفیت هر چه بیشتر دستگاه پرکن مرغ را با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود عرض میکند.

0/5 (0 نظر)