معرفی دستگاه های جوجه کشی ارزان و کارای اندیشه سبز

معرفی دستگاه های جوجه کشی ارزان اندیشه سبز

در این مقاله شما خواهید آموخت:

 • به چه دستگاهی یک دستگاه جوجه کشی ارزان گفته میشود
 • چند نوع دستگاه جوجه کشی ارزان وجود دارد (دست ساز و کارخانه ای)
 • راهنمای خرید یک دستگاه جوجه کشی ارزان

یک دستگاه جوجه کشی ارزان کدام است؟

عموماً به دستگاه های جوجه کشی که از قیمت کمتری نسبت به مابقی دستگاه های جوجه کشی برخوردار باشد یک دستگاه جوجه کشی ارزان گفته میشود

عموماً افراد به دنبال دستگاه های جوجه کشی ارزان هستند بدون توجه به امکانات و قابلیت ها و حتی راندمان محصول ، آیا این منطقی است که یک دستگاه جوجه کشی را بدون توجه به قطعات مورد استفاده در آن و فقط از روی قیمت بگوییم بک ماشین جوجه کشی خوب است یا خیر؟

ارزان بودن کافی نیست!

در ادامه شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به نکات خاصی که در این مقاله گفته میشود دستگاه جوجه کشی ارزان با کیفیت و بی کیفیت را از هم تشخیص دهید. با ما همراه باشید…


چند نوع دستگاه جوجه کشی ارزان وجود دارد؟

دستگاه های جوجه کشی ارزان به چندین دسته تقسیم میشوند:

 • دستگاه های جوجه کشی ارزان دست ساز
 • دستگاه های جوجه کشی ارزان کارخانه ای

دستگاه های جوجه کشی ارزان دست ساز: این نوع از دستگاه های جوجه کشی عموماً در منازل تولید میشوند و هیچ ضمانتی ندارند ، همچنین دستگاه های جوجه کشی خانگی راندمان مشخصی هم ندارند و کاملا ًوابسته دمای محیط هستند.

البته این مورد را بایستی حتماً بگوییم که دستگاه جوجه کشی خانگی دست ساز ارزان عموماً برای جوجه کشی از تخم های نطفه دار مرغ و بلدرچین در بهترین حالت میتوانند 50 الی 70 درصد راندمان را به همراه داشته باشند. یعنی اگر یک دستگاه جوجه کشی دست ساز را ساخته اید یا خریداری کرده اید فقط از دو پرنده مرغ و بلدرچین میتوانید جوجه کشی نمایید. اگر در یک دستگاه جوجه کشی دست ساز بخواهید از پرنده های زینتی جوجه کشی کنید راندمان 0 خواهید داشت.

چند نوع دستگاه جوجه کشی ارزان وجود دارد؟

سنسور مورد استفاده در این دستگاه ها عموماً بسیار ساده بوده و گاهاً هم با استفاده از ترموستات تنظیم میگردند که برای جوجه کشی اصلاً مناسب نیست زیرا در این صورت تخم های نطفه دار دچار شوک دمایی خواهند شد و شما متضضر می شوید.

دستگاه های جوجه کشی ارزان دست ساز را میتوانید در اپلیکیشن دیوار مشاهده فرمایید و یا اینکه حتی به چند فروشگاه لوازم پرورش طیور مراجعه فرمایید. عموماً این نوع از ماشین های جوجه کشی از بدنهای ضعیف و غیر قابل شستشو استفاده کرده اند.

از آنجایی که بعد از هر دوره جوجه کشی شما با اضافات موجود در داخل تخم نیز مواجه خواهید بود و نیاز به پاکسازی دارد بایستی حتماً دستگاه قابل شستشو باشد که متاسفانه دستگاه های جوجه کشی دست ساز این امکان را ندارند.

مزایای ماشین جوجه در آوری دست ساز :

 • امکان ساخت توسط خود فرد در منزل
 • قیمت بسیار ارزان
 • نیاز به منابع برقی کم
 • امکان جوجه کشی از مرغ و بلدرچین

معایب ماشین جوجه درآوری دست ساز:

 • راندمان بسیار کم این محصول در جوجه کشی از پرندگان مختلف
 • عدم امکان جوجه کشی از پرندگان زینتی
 • عدم استفاده از سنسور برای سنجش دما و رطوبت
 • بدنه یکبار مصرف و غیر قابل شستشو
 • دارای امکان آتش سوزی

نتیجه گیری : دستگاه های جوجه کشی دست ساز خانگی عموماً در منازل تولید میشوند و در فروشگاه های لوازم مرغداری یا اپلیکیشن دیوار نیز میتوانید آنها را خریداری نمایید ، از این دستگاه فقط میتوان برای جوجه کشی مرغ و بلدرچین استفاده کرد و در صورت جوجه کشی از پرندگان زینتی با این دستگاه هیچ تخم نطفه داری تبدیل به جوجه نخواهد شد و این به دلیل حساسیت بیش از حد تخم های نطفه دار پرندگان زینتی میباشد. از انجایی که دستگاه های جوجه کشی دست ساز امکان شستشو ندارند وجود این مورد در آنها باعث یکبار مصرف بودن دستگاه می شود.

تا این لحظه انواع دستگاه های جوجه کشی ارزان دست ساز را به شما عزیزان توضیح داده ایم با معایب و مزایای آنها ، در ادامه با ما همراه باشید با توضیح دستگاه های جوجه کشی ارزان کارخانه ای …

دستگاه های جوجه کشی ارزان کارخانه ای : دستگاه های جوجه کشی ارزان قیمت کارخانه ای عموماً از کیفیت بسیار بالایی نسبت به نسخه های دست ساز برخوردارند.

عموماً از این دستگاه ها برای استفاده در منازل و محیط های کوچک استفاده می نمایند ، دستگاه های ارزان قیمت خود نیز به چند بخش تقسیم بندی میشوند که عبارتند از:

 • دستگاه های جوجه کشی ارزان قیمت با احتساب کیفیت
 • دستگاه های جوجه در آوری ارزان بدون احتساب کیفیت

فرض کنید شما برای خرید یک ماشین جوجه کشی به یک فروشگاه لوازم مرغداری مراجعه میکنید و یک دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت را میخواهید از فروشنده ، فروشنده دو دستگاه در مقابل شما قرار میدهد یکی از آنها قیمتی حدود 40 درصد بیشتر از دیگری دارد ، سپس فروشنده به شما میگویند محصولی که گرانتر است را تضمین مینماید که راندمان خوبی داشته باشد اما دستگاه ارزان تر را تضمین نمیکند.

خودتان نگاهی به دستگاه ها می اندازید اما هیچ چیزی دست گیرتان نمیشود ، از فروشنده سوال میپزسید و میگویید این دو دستگاه که شبیه هم هستند پس چه تفاوتی میان این دو است؟ فروشنده به شما پاسخ میدهد قطعات دستگاه تفاوت فاحشی با هم دارند یکی از قطعات درجه 3 چینی استفاده کرده است و دیگری از قطعات اصل مالزی …

حالا تفاوت میان دو دستگاه را میدانید و حتی میدانید چرا یکی از گرانتر از دیگری است. حالا اگر محاسبه کنید که آیا این محصول نسبت به کیفیتی که در جوجه کشی ارائه می نماید و البته قطعاتی که بر روی آن نصب شده است گران است چه نتیجه ای خواهید گرفت؟! اگر با خودتان رو راست باشید شاید اندکی پول بیشتری بپردازید اما دستگاه جوجه کشی با کیفیت را انتخاب کنید چراکه این محصول نسبت به کیفیت بسیار ارزان میباشد.

همیشه ارزان بودن نشانه کیفیت نیست!

اصطلاح جالبی وجود دارد با این مضمون که هیچ ارزانی بی علت نیست! پس سعی کنید این مورد را ریشه یابی کنید و ببینید دلیل ارزان بودن این محصول چیست ؟!

بهترین تولید کننده دستگاه های جوجه کشی در ایران کدام است؟

تولید کنندگان بسیاری در ایران مشغول ارائه دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی هستند ، اما برخی از آنها متاسفانه فقط دستگاه های جوجه کشی چینی درجه 3 را خریداری مینمایند و به صورت وارداتی در ایران به فروش میرسانند. برخی دیگر نیز دستگاه های جوجه کشی که 5 سال پیش تولید میشد را هم اکنون نیز تولید مینمایند بدون هیچ آپدیت و بروز رسانی ، یعنی مشکلاتی که از قدیم بر روی این دستگاه بوده همچنان موجود میباشد.

تولید کنندگان مطرح در جهان همیشه به دنبال بروز رسانی دستگاه های جوجه کشی خود میباشند تا ایرادات و مشکلات محصولات خود را رفع نمایند و روز به روز به سمت پیشرفت و ترقی قدم بردارند.

در ایران تنها تولید کننده ای که میتوانیم مثال بزنیم اندیشه سبز میباشد. این کارخانه، دستگاه های جوجه کشی خود را با آخرین استاندارد های روز جهان طراحی و تولید نموده است و در ساخت آنها از با کیفیت ترین قطعات استفاده کرده است.

تولید کننده این دستگاه ها اندیشه سبز میباشد که دارای بیش از 25 سال سابقه فعالیت در این زمینه است ، این کارخانه به عنوان واحد نمونه صنعتی شمالغرب کشور توانسته بهترین دستگاه های جوجه کشی موجود در ایران را تولید نماید.

تمامی ماشین های جوجه کشی این مجموعه به راحتی امکان رقابت با بهترین دستگاه های جوجه کشی در سطح جهان را دارند چراکه طراحی دستگاه ها با همکاری شرکت آرکام کره جنوبی صورت پذیرفته است که خود بهترین دستگاه های جوجه کشی جهان را تولید مینماید.

دستگاه های تولیدی اندیشه سبز کدامند؟

دستگاه جوجه کشی اندیشه سبز به دسته های خانگی و صنعتی تقسیم بندی میشوند بدین صورت که دستگاه های جوجه کشی خانگی این کارخانه در ابعاد :

 • 12 تایی ارزان
 • 12 تایی حرفه ای
 • 40 تایی
 • 48 تایی
 • 80 تایی
 • 84 تایی
 • 96 تایی

و دستگاه های جوجه کشی صنعتی نیز با ابعاد زیر میباشد :

 • 126 تایی
 • 168 تایی
 • 252 تایی
 • 336 تایی
 • 504 تایی
 • 672 تایی
 • 1008 تایی
 • 2016 تایی

تمامی تولیدات این کارخانه مطابق با استاندارد های اروپایی بوده و نهایت کیفیت ساخت در آنها رعایت شده است. این دستگاه ها دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت… با ما همراه باشید تا بررسی مختصر و مفیدی بر روی امکانات دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز داشته باشیم

امکانات منحصر به فرد دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز:

دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز

از جمله امکانات منحصر به فرد این دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز که راندمانی معادل 90 تا 99 درصدی را ارائه می نمایند میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

بهره گیری از 3 سنسور

بهره گیری از 3 سنسور

دستگاه های اندیشه سبز از 3 سنسور مختلف درون دستگاه جوجه کشی استفاده کرده اند

سنسور اصلی دستگاه از نوع SHT میباشد که دقیق ترین سنسور جهان به شمار می رود ، این سنسور وظیفه سنجش دما و رطوبت را بر عهده دارد.

سنسور دوم دستگاه برای مواقع اضطراری تعبیه شده است ، به طور مثال اگر سنسور اول یعنی SHT به هر عنوانی دچار اشکال شود به طور خودکار سنسور دوم وارد عمل شده و کنترل دما و رطوبت را بر عهده میگیرد.

سنسور سوم وظیفه سنجش دمای محیط را بر عهده دارد و میتواند به راحتی دمای محیط را مورد سنجش قرار دهد و به برد کنترلر مخابره نماید.

این 3 سنسور در کنار هم توانسته اند دقیق ترین نوع سنجش دما و رطوبت را در بین دستگاه های جوجه کشی ایرانی تشکیل دهند. در واقع زمانی که شما از دستگاه های تولیدی اندیشه سبز استفاده میکنید دیگر نگران سنجش و اعمال غلط دما و رطوبت نخواهید بود. توجه داشته باشید تنها کارخانه ای که از 3 حسگر در ساخت دستگاه جوجه کشی استفاده کرده است اندیشه سبز میباشد.

نکته : سنسور اصلی دستگاه از بهترین نوع سنسورها در سطح جهان انتخاب شده است ، این سنسور به دلیل گران قیمت بودن و البته دقت بیش از حد آن در سنجش دما و رطوبت عموماً در لوازم نظامی و پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد. در مورد کیفیت ساخت سنسور هم میتوان باید گفت این سنسور چندین سال است که به طور پیاپی دقیق ترین سنسور جهان شناخته شده است. و در نهایت بایستی گفت که از این سنسور در حال حاضر فقط 4 کارخانه استفاده کرده اند که یکی از آنها اندیشه سبز ، دیگری آرکام ساخت کره جنوبی ، دیگری برینسآ ساخت انگلستان و ویکتوریای ساخت ایتالیا می باشد.

بدنه محصول

بدنه دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز از PVC فشرده و یکپارچه تشکیل شده است که به خودی خود نوعی عایق بندی مناسب به شمار میرود.

اگر بهترین دستگاه های جوجه کشی جهان همانند آرکام را نیز در نظر بگیریم خواهیم دید که از این نوع بدنه در ساخت محصولات خود بهره برده اند چراکه کاملاً بدون درز و ایزوله میباشد.

شاید شما هم با این مشکل برخورد کرده این که بعد از هر دوره میخواهید دستگاه را ضد عفونی کنید اما به دلیل جنس بدنه دستگاه نمی توانید این کار را انجام دهید ، با بهره گیری از PVC فشرده شما میتوانید هر زمانی که بخواهید داخل دستگاه را کاملاً مورد شستشو قرار دهید و ضد عفونی کنید.

اگر یکی از این دستگاه ها را خریداری کرده باشید متوجه وزن بسیا کم و در قبال استحکام بسیار بالای آن شده اید. در واقع بدنه PVC فشرده یکی از استاندارد های برترین تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی میباشد.

وانتیلاتور

وانتیلاتور

ونتیلاتور برای اولین بار بر روی دستگاه های جوجه کشی کره ای مشاهده شد ، این قطعه که شبیه به یک دریچه میباشد در واقع میزان رد و بدل شدن هوا را به درون دستگاه تعیین میکند. شما میتوانید دریجه را به هر اندازه که میخواهید باز بگذارید و تنظیم نمایید.

در واقع ونتیلاتور برای این بر روی دستگاه تعبیه شده است که از یک طرف هوا وارد دستگاه شود و از سمت دیگر اکسیژن همراه با دی اکسید کربن از دستگاه خارج شود.

استحکام بدنه دستگاه

استحکام بدنه دستگاه به واسطه بدنه PVC بسیار افزایش یافته است اما کارخانه اندیشه سبز فقط به این مورد بسنده نکرده و شاسی های مخصوص آلومینیومی طراحی کرده که بین آنها به صورت هوا میباشد تا همانند یک شیشه دو جداره عمل نماید و مانع از تبادل دمایی گردد

اندیشه سبز چهارچوب دستگاه جوجه کشی را با این شاسی ها استحکام بخشیده است

سپس برای استحکام هرچه بیشتر برای اتصالات شاسی ها از داخل کرنر های فلزی و برای اتصالات شاسی ها از خارج کرنرهای پلی آمید تعبیه کرده است تا نهایت استحکام را در دستگاه های جوجه کشی به ارمغان آورد.

رطوبت مورد استفاده

رطوبت مورد استفاده در این دستگاه از رطوبت ساز اتمایز تامین میگردد

رطوبت تولید شده در این محصول در 37 درجه سانتی گراد تولید میشود که کوچکترین مشکلی برای راندمان تبدیل تخم نطفه دار نخواهد داشت

همچنین توجه داشته باشید که از این سیستم تامین رطوبت در حال حاضر جدید ترین و بهترین سیستم رطوبت رسانی میباشد زیرا هیچ آهکی در حین کارکرد تولید نمی نماید

عموماً آهک تولید شده توسط دستگاه های رطوبت ساز مانع از سنجش دقیق دما و رطوبت شده و موجب کاهش راندمان تبدیل تخم به جوجه نیز میگردد.

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید از این سیستم رطوبت رسانی دستگاه های آرکام ساخت کره نیز استفاده میکنند با این تفاوت که دستگاه های کره ای این امکان را درون دستگاه تعبیه کرده اند و دستگاه های اندیشه سبز این امکان را توسط یک ابزار خارجی فراهم آورده اند.

برد دستگاه

برد دستگاه های جوجه کشی به نوعی طراحی و تولید شده است که میتواند در سریعترین زمان ممکن بیشترین توانایی را به دستگاه ببخشد.

در واقع برد دستگاه جوجه کشی اندیشه JDR950 بوده که از کیفیت فوق العاده ایده آلی برخوردار است.

نحوه ساخت این برد کنترلر به شیوه رباتیک و SMD صورت گرفته است که مانع از نویز پذیری دستگاه می گردد.

کنترلر JDR950 از تکنولوژی هوش مصنوعی بهره برده است که باعث میشود تا در هر جایی که قرار گیرد بتواند خود را با محیط تطبیق دهد و دما و رطوبت مورد نیاز تخم های نطفه دار را تامین نماید.

برد JDR950 را میتوانیم بهترین برد در حال حاضر ایران بدانیم چرا که این برد توانایی جوجه کشی از هر پرنده ای به دستگاه میدهد.

شاید جالب باشد بدانید این کنترلر پیشرفته مجهز به یک فیوز مخصوص میباشد که در هنگام نوسانات برق در سریعترین زمان ممکن دستگاه را خاموش مینماید تا آسیبی به قطعات دستگاه وارد نشود.

درب پلی کربنات دستگاه

درب دستگاه به دلیل اینکه یکی از اجزای اصلی در ایزولاسیون بدنه میباشد با نهایت دقت طراحی و تولید شده است.

اولین چیزی که نظر را به خود جلب میکند در این درب ها جنس نورگیر آنها میباشد که از نوع پلی کربنات انتخاب شده است زیرا پلی کربنات مانع از ورود اشعه های مضر خورشیدی به داخل دستگاه میگردد.

علاوه بر این جنس پلی کربنات بسیار مستحکم بوده و سبکتر از شیشه نیز میباشد.

دور تا دور درب نیز با استفاده از شاسی های فلزی و کرنر ها پوشیده شده است که مابین آنها از رزین های مخصوص استفاده شده است تا نهایت عایق بندی رعایت گردد.

درب ها همراه با چفت های مخصوص به بدنه چفت میشوند که در این حالت عایق بندی به حداکثر خود میرسد.

شانه های همه کاره

شانه های استفاده شده در این محصول از نوع شانه های همه کاره یا همان شانه های کره ای میباشد البته با این تفاوت که دستگاه های جدید اندیشه سبز از سری جدید شانه های همه کاره بهره برده اند.

در اصل این نوع شانه ها به منظور افزایش کارایی محصول و با الگوبرداری از دستگاه های جوجه کشی مطرح در سطح جهان طراحی و تولید شده است

شما با استفاده از این شانه ها دیگر نیازی به وجود هیچ نوع شانه دیگری نخواهد داشت چرا که میتوانید هر نوع تخم نطفه دار بزرگ و کوچکی که بخواهید درون شانه ها قرار دهید.

با بهره گیری از این شانه ها دیگر نیازی به خرید شانه اضافی ندارید زیرا این شانه ها میتوانند هر سایز تخم نطفه داری را درون خود جای دهند ، همچنین شما با بهره گیری از این شانه های کره ای میتوانید از چند پرنده به صورت یکجا جوجه کشی نمایید.

عایق بندی دستگاه

عایق بندی دستگاه به صورت اصولی انجام شده است ، به طور مثال با اندکی توجه می توانید دریابیند که تمامی اتصالات بدنه دستگاه با لاستیک های مخصوص پوشیده شده است که کاملاً دستگاه را هوابند ساخته است و نهایت کیفیت را برای شما عزیزان به ارمغان آورده است.

دقیقاً همانند بدنه اصلی ، درب ها نیز با رزین کاملاً هوابند شده اند تا کوچکترین تبادلی میان بیرون و داخل دستگاه صورت نگیرد.

اگر توجه داشته باشید می بینید که حتی پیچ های انتخاب شده بر روی دستگاه از پیچ های مخصوص لاستیک دار و هوابند میباشد تا کوچکترین روزنه ای به بیرون نباشد.

تمامی برش های بدنه و شاسی نیز با استفاده از لیزر و CNC صورت گرفته است تا کاملاً قطعات بر روی هم قرار گیرند و جای درزی باقی نماند.

همانطور که میدانید هرچه عایق بندی دستگاه اصولی تر باشد راندمان تبدیل تخم نطفه دار به جوجه بیشتر خواهد بود.

فن های دمنده

این دستگاه های جوجه کشی از فن های دمنده استفاده کرده اند که از جمله فن های صادراتی ایران میباشند ، استفاده از این فن ها موجب شده است که امکان سوختگی بخش اکسیژن رسانی دستگاه به شدت کاهش یابد.

عموماً دیگر تولید کنندگان فن در ایران از موتورهای چینی استفاده می نمایند که مناسب کار جوجه کشی نمی باشد.

عموماً زمانی که شما بخواهید از یک دستگاه جوجه کشی استفاده نمایید تا از پرندگان زینتی جوجه کشی کنید هزینه ای را صرف این کار مینمایید و اگر فن دستگاه در نیمه کار بسوزد موجب می گردد تا تمامی هزینه های شما در چند دقیقه نابود گردد. پس سعی کنید همیشه فن مورد استفاده در دستگاه نیز از جمله فن های مرغوب باشد.

موتور جوجه کشی

موتور نیز یکی از بخش هایی است که اگر به درستی انتخاب نگردد موجب خسارت های بسیاری در جوجه کشی می گردد

موتور دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز طراحی اندیشه و تولید مالزی می باشد که حاصل 25 سال تجربه در زمینه ساخت انواع دستگاه های جوجه کشی کوچک و بزرگ می باشد.

در موتور های سری جدید سرعت چرخش تخم های نطفه دار کاهش یافته است که به خودی خود یکی از عوامل تاثیر گذار در جوجه کشی می باشد  یعنی راک ها بسیار آرام اما پیوسته در حال حرکت هستند و به معنای دیگر موتور این دستگاه ها دائم کار می باشد.

علاوه بر این از جمله تغییرات این موتورها نسبت به موتورهای جوجه کشی قبلی که تاثیرات بیشتری در کیفیت موتور داشته است استفاده از چرخ دنده های فولاد آبدیده به جای چرخ دنده های فولادی است.

شایان ذکر که جنس فولاد آبدیده حدود 30 درصد مقاوم تر از فولاد معمولی می باشد.

پردازنده مخصوص سنسور اصلی

در دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز پردازنده هایی مخصوص سنسور اصلی محصول تعبیه شده است تا نهایت دقت را در سنسور برای کاربران به ارمغان آورد

در واقع این سیستم تا به امروز بر روی هیچ دستگاه جوجه کشی تست نشده است ، اما شرکت اندیشه سبز توانسته این مورد را کاملاً بر روی محصولات خود تعبیه نماید. با بهره گیری از این روش امکان درگیر بودن پردازنده های دستگاه بسیار کمتر خواهد بود.

همچنین سرعت سنجش میزان دما و رطوبت نیز بسیار افزایش می یابد یعنی دستگاه این توانایی را خواهد داشت که در هر لحظه بتواند میزان دقیق دما و میزان دقیق رطوبت را سنجش کرده و به برد مخابره نماید.

کارکرد با برق اضطراری

امکان کارکرد با برق اضطراری از جمله مواردی می باشد که دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز به شما می دهد ، زمانی که قطعی برق رخ می دهد اگر محصول از این قابلیت برخوردار نباشد شما بایستی شاهد مرگ و میر تخم های نطفه دار باشید

اما زمانی که دستگاه جوجه کشی شما از این امکان بهره مند گردد به راحتی با اتصال دستگاه به یک اینورتر و البته باتری ماشین می توانید دوباره دستگاه را راه اندازی نمایید و تخم های نطفه دار را از خطر مرگ و میز نجات دهید.

امکان اتصال به باتری ماشین در تمامی دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز وجود دارد با این تفاوت که برای اتصال به باتری ماشین نیاز به یک دستگاه اینورتر خواهید داشت که قیمت چندانی ندارد.

ذخیره سازی اطلاعات تا 60 روز

دستگاه های جوجه کشی اندیشه از این امکان بهره برده اند که می توانند ذخیره سازی اطلاعات تا 60 روز را انجام دهند

یعنی از 60 روز گذشته تا به امروز ریز به ریز اطلاعات میزان دما ، میزان رطوبت ، میزان اکسیژن ، میزان دی اکسید کربن ، چرخش ، قطعی برق و… را در خود نگه داشته است که می تواند ارائه نماید.

زمانی که فردی یک جوجه کشی موفق داشته باشد میتوانید از این قابلیت استفاده نماید تا دقیقاً بداند علت مرگ و میر تخم ها چه بوده است.

همچنین دستگاه دکمه ای را مخصوص این کار قرار داده است که اگر آن دکمه را بفشارید میتوانید میزان افت و خیز دما ، رطوبت را به صورت نموداری مشاهده فرمایید.

ایزولاسیون بسیار ایده آل

ایزولاسیون بسیار ایده آلی را در دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز مشاهده می فرمایید ، تمامی بخش های دستگاه های تولیدی این کارخانه دارای لاستیک های هوابند میباشند کمک شایانی به ایزوله بودن دستگاه می نمایند

در ساخت دستگاه های جدید اندیشه سبز بیشتر بر روی کیفیت دستگاه و کیفیت جوجه کشی تمرکز کرده است و از آنجایی که کیفیت جوجه کشی رابطه مستقیم با عایق بندی دستگاه دارد در این امر تمامی استاندارد های لازمه را رعایت کرده است.

اگر بخواهیم عایق بندی این دستگاه را مقایسه کنیم بدون شک تنها دستگاه قابل مقایسه با این محصول دستگاه های برین سآ و البته آرکام هستند. چرا که دقیقاً هر سه کارخانه برای عایق بندی محصول خود از یک استاندارد در این راستا پیروی کرده اند

درب دستگاه

درب دستگاه جوجه کشی از جمله مکان هایی به شمار می رود که در عایق بندی بسیار تاثیرگذار می باشد

کارخانه اندیشه سبز محصولات خود را به درب های کاملاً عایق بندی شده مجهز ساخته است که بسیار در کیفیت جوجه کشی تاثیر گذار است.

درب از چهارچوب فلزی طراحی شده است از رنگ لیزری و کوره ای بهره برده است و امکان زنگ زدگی در آن به صفر رسیده است.

لولا های درب

همانطور که گفته شد این کارخانه سعی در ارائه بهترین ها دارد و به همین جهت نیز برای نگهداشتن درب از لولواهای معمولی استفاده نکرده است بلکه از لولا های درجه یک با ظرفیت 50 کیلو استفاده می نماید.

یعنی این لولوها توانایی تحمل 50 کیلو گرم وزن را به راحتی دارند و حتی در تحمل این وزن نیز سال ها میتوانند به راحتی حالت خود را حفظ نمایند.

این در حالی است کل وزن درب دستگاه کمتر 6 کیلو می باشد. یعنی لولا ها حدود 10 برابر قویتر تعبیه شده اند تا کوچکترین مشکلی در درب دستگاه به وجود نیاید.

استاندارد های دستگاه های جوجه کشی اندیشه

استاندارد هایی که در محصولات اندیشه سبز اعمال شده است مطابق با استاندارد های اروپایی می باشد ، از جمله این استاندارد های رعایت شده می توانیم به استاندارد ISO9001 و البته استاندارد CE اروپا اشاره کنیم.

این دو استاندارد اگر به درستی بر روی محصولات اجرا شود میتواند به خودی خود کیفیت یک دستگاه را به حداکثر خود برساند.

استاندارد کنترل کیفی چند مرحله ای

استاندارد کنترل کیفی در ایران توسط کارخانه های بسیار کمی انجام می گردد چرا که نیاز به هزینه و دقت فراوانی است ، اندیشه سبز این امکان را در خط تولید دستگاه های جوجه کشی تعبیه کرده تا دستگاه های جوجه کشی تولید شده توسط این کارخانه بارها و بارها مورد تست و بررسی قرار گیرند و در صورتی که در طی این مراحل کارشناسان ناظر هیچ مشکل خاصی در این محصول مشاهده ننمایند ، دستگاه مهر کنترل شد را دریافت کرده و آماده ارسال خواهد شد.

در این صورت است که کارخانه سازنده از محصول خود مطمئن خواهد بود و خریدار نیز با خیالی راحت خرید خود را انجام خواهد داد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات این کارخانه به دلیل قدمت خود کارخانه و نمایندگان سراسر کشور که بیش از 100 نمایندگی در ایران می باشد همیشه مورد اعتماد بوده است

گارانتی دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز 12 ماهه و بدون هیچ قید و شرطی می باشد.

خدمات پس از فروش نیز یک سال پس از اتمام مدت زمان گارانتی شروع خواهد شد.

خدمات پس از فروش محصول 10 ساله بوده و به این معنی می باشد که کارخانه ضمانت ارائه تمامی قطعات یدکی دستگاه خریداری شده را میدهد . یعنی شما می توانید تا 10 سال با کارخانه تماس گرفته و خواهان قطعات یدکی خود شوید.

راندمان جوجه کشی

راندمان جوجه کشی در محصولات جدید اندیشه سبز تقرباً برای تمامی پرندگان بسیار مناسب خواهد بود زیرا نهایت دقت در ساخت این محصول به کار رفته است تا راندمانی عالی را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.

راندمان جوجه کشی این دستگاه بر روی پرندگان زینتی و اهلی تست شده است ، مطابق با تست های انجام شده شما میتوانید دقیقاً راندمانی که دستگاه جوجه کشی آرکام در اختیارتان قرار می دهد را بر روی دستگاه های جوجه کشی اندیشه نیز به راحتی تجربه کنید

توجه : امکاناتی که در بالا گفته شد فقط برخی از امکانات دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز میباشند. اما با این حال ما برای پاسخگویی هرچه بهتر به شما عزیزان امکان مشاوره رایگان را نیز برای شما مهیا کرده ایم که می توانید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید :

همچنین برای مشاهده انواع دستگاه های جوجه کشی صنعتی و خانگی اندیشه سبز میتوانید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایید.

https://www.andisheh-sabz.com/product-category/egg-incubators

 

دستگاه های شترمرغی اندیشه سبز

دستگاه های جوجه کشی شترمرغی با دستگاه های جوجه کشی معمولی تفاوت بسیاری دارد. به نوعی که دستگاه های شترمرغی از نظر سیستم جوجه کشی به طور کلی متفاوت است مثلاً زمانی که شما میخواهید با یک دستگاه جوجه کشی معمولی از تخم نطفه دار شترمرغ جوجه کشی کنید این امکان پذیر نخواهد بود زیرا در زمان ستر و هچر شرایط رطوبتی متفاوتی دارند.  هیچگاه یک دستگاه جوجه کشی معمولی همانند دستگاه جوجه کشی مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک و… نمتواند از تخم نطفه دار پرنده شترمرغ جوجه کشی نمایند زیرا در همان ابتدای کار با مشکلاتی مواجه خواهید شد و در نتیجه این مشکلات متاسفانه جوجه درون نطفه خفه خواهد شد.

پس…

اگر فروشنده ای به شما پیشنهاد خرید یک دستگاه جوجه کشی معمولی به جای دستگاه جوجه کشی شترمرغی را داد این پیشنهاد را به هیچ عنوان قبول نکنید زیرا این مورد امکان پذیر نیست. اما تنها سازنده ای که دستگاه های جوجه کشی شترمرغی را تولید مینماید اندیشه سبز است. این کارخانه با سابقه بلند بالایی که دارد در زمینه تولید ماشین های جوجه کشی شترمرغی ، باز هم همانند گذشته بهترین دستگاه های جوجه کشی را شترمرغ را تولید کرده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های جوجه کشی شترمرغی میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

https://www.andisheh-sabz.com/product-category/egg-incubators/ostrich-egg-incubators


 • am.admin
 • بهمن ۲۰, ۱۳۹۷
 • 1126 بازدید
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
تماس با کارشناسان فروش کارخانه