کسب درآمد و درآمد زایی با استفاده از دستگاه جوجه کشی

کسب درآمد و درآمد زایی با استفاده از دستگاه جوجه کشی

شاید بسیاری از شماها نمیدانید دستگاه جوجه کشی چیست پس باید ابتدا بدانید دستگاه جوجه کشی چه چیزی است! دستگاه جوجه کشی یک محفظه کاملاً ایزوله است که شرایط مرغ مادر هر پرنده ای را قادر است درون آن محفظه برای تخم نطفه دار ایجاد نماید ، شرایط مورد نیازی که درون این محفظه بایستی رعایت گردد و برای رشد تخم نطفه و تبدیل آن به جوجه لازم است میتوانیم به دمای مناسب ، رطوبت مناسب ، چرخش مناسب و … اشاره کنیم که تمامی این موارد را دستگاه جوجه کشی به راحتی ایجاد مینماید. پس به دستگاهی که میتواند شرایط مورد نیاز تخم نطفه دار را تهیه نماید دستگاه جوجه کشی گفته میشود.

کسب درآمد با دستگاه جوجه کشی

کسب درآمد با جوجه کشی از پرندگان مختلف امروزه توسط بسیاری از افراد انجام میگردد و سود قابل توجهی هم آید آنها میشود ، شما میتوانید به راحتی با یک دستگاه جوجه کشی که برخی ها آن را میسازند و برخی دیگر آن را خریداری مینمایند. ساخت دستگاه جوجه کشی به جهت کسب درآمد کار کاملاً اشتباهی است چراکه شما نمیتوانید این اطمینان را داشته باشید درجه دما و رطوبت در یک دستگاه جوجه کشی دست ساز همیشه ثابت باشد اما در هنگامی که شما یک دستگاه جوجه کشی خریده اید میتوانید به راحتی با خیالی آسوده جوجه کشی از هر پرنده ای را انجام دهید.

اما بحث درآمد زایی از دستگاه جوجه کشی به این صورت است که بسته به نوع دستگاه جوجه کشی خود میتوانید جوجه کشی از پرندگان معمولی و یا پرنده های زینتی جوجه کشی کنید. دستگاه های جوجه کشی خانگی معمولی که دارای سیستم جوجه کشی اتوماتیک یا همان سیستم انتخاب پرنده هستند مناسب ترین گزینه برای اینکار میباشند یعنی شما میتوانید با این دستگاه جوجه کشی به راحتی فقط با فشردن یک دکمه ساده از پرنده های مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک ، قرقاول ، بوقلمون جوجه کشی کنید، بسیاری از افرادی که هم اکنون دارای یک سالن پرورش طیور بزرگ هستند روزی از یک دستگاه جوجه کشی ساده شروع کرده اند حتی بسیاری از آنها امکان خرید دستگاه جوجه کشی را نیز نداشته اند و بصورت طبیعی از چند جفت پرنده ساده شروع کرده اند ، شما میتوانید همین امروز یک دستگاه جوجه کشی خریداری کنید و با استفاده از سیستم انتخاب پرنده از پرنده هایی که نام بردیم جوجه کشی کنید. نگران کارکرد دستگاه نباشید زیرا طراحی دستگاه کاملاً برای راحتی کاربر ساخته شده است به همین منظور فقط کافی است تا تخم های نطفه دار را درون دستگاه قرار دهید و نوع پرنده را با یک دکمه انتخاب کنید در نتیجه شما نیازی به هیچ دانش قبلی در زمینه جوجه کشی ندارید…. شما در ابتدا با خرید یک دستگاه جوجه کشی خانگی و تعدادی تخم های نطفه دار مرغ یا بلدرچین که توصیه ما این دو پرنده است زیرا دارای جوجه های سرسخت تری هستند و امکان تبدیل نطفه در جوجه به آنها اندکی بیشتر است خریداری کنید و با جوجه کشی از آنها به تولید جوجه یک روزه بپردازید و یا اینکه جوجه های تولید شده را پرورش دهید و هر ماه بر تعداد آنها بیفزایید که در نتیجه این عمل بعد از چند ماه سود بیشتری خواهید کرد چراکه تخم گذاری آنها نیز شروع خواهد شد. دستگاه جوجه کشی پیشنهادی ما برای جوجه کشی از پرنده های پرکاربرد دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت هواباتور 5 میباشد.

اگر این سود برای شما کافی نیست و نیاز به سود بیشتری دارید میتوانید همانند پرنده فروشی ها عمل کنید که با جوجه کشی از تخم های نطفه دار پرنده های زینتی مانند طوطی ، کاسکو ، مرغ عشق و دیگر پرندگان گران قیمت و فروش جوجه آنها سود بسیار زیادی مینمایند. البته برای اینکه بتوانید از پرنده های زینتی جوجه کشی کنید نیاز به یک دستگاه جوجه کشی حرفه ای خواهید داشت که پیشنهاد ما استفاده از دستگاه جوجه کشی حرفه ای هواباتور 6 میباشد. در زیر یک فایل صوتی هم برای شما آماده کرده ایم که در مورد بازار کار دستگاه جوجه کشی و صنعتی جوجه کشی در آن صحبت شده است که پیشنهاد میکنیم حتماً مطالعه فرمایید.


پیشنهاد فروشگاه برای خرید دستگاه جوجه کشی

پیشنهاد ما برای خرید دستگاه های جوجه کشی مورد نیاز شما فروشگاه اینترنتی www.iranjooje.com و www.hovabator.ir میباشد ، البته شما میتوانید از دستگاه جوجه کشی خارجی آرکام نیز استفاده فرمایید که به دلیل تحریم های انجام شده و عدم وجود گارانتی و خدمات پس از فروش توصیه نمیشود. دستگاه جوجه کشی ایرانی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبری هم میباشد که متاسفانه در دستگاه های جوجه کشی خارجی این مورد یافت نمیشود.


0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
تماس با کارشناسان فروش کارخانه