لامپ مادر مصنوعی

دسته: 0 (0) 2 فروش موفق

قیمت: تماس بگیرید

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

لامپ مادر مصنوعی

لامپ مادر مصنوعی مناسب برای استفاده در انواع سالن های مرغداری و دیگر محیط های نگهداری و جوجه کشی طیور ، ساخت ایران و دارای استانداردهای مورد نیاز برای نگهداری طیور و ده ها مورد دیگر که در زیر به آنها اشاره کرده ایم میتوانید مطالعه فرمایید.

خرید لامپ مادر مصنوعی

خرید لامپ مادر مصنوعی

لامپ مادر مصنوعی زمانی که جوجه ها تازه از دستگاه جوجه کشی بیرون آمده اند کاربرد حیاطی دارد چراکه امکان ابتلا به انواع بیماری ها و خطرات سرما را به صفر میرساند در واقع میتوانیم لامپ مادر مصنوعی را یک جایگزین مناسب برای خود پرنده مادر بدانیم. اگر شما هم جوجه کشی مصنوعی با استفاده از دستگاه جوجه کشی شرکتی و یا دست ساز را انجام میدهید به شما هم توصیه میکنیم از لامپ مادر مصنوعی برای محافظت از جوجه های خود استفاده کنید.

» ﻣﻮرد اﺳﺘﻔﺎده در مرغداری

لامپ مادر مصنوعی

اصولاً لامپ مادر مصنوعی در محیط های بسیار زیادی مورد استفاده قرار میگیرد که عمده آنها شامل محیط هایی است که به تازگی در آنجا جوجه کشی انجام شده است و میخواهید محیط مناسبی برای نگهداری جوجه های یک روزه فراهم آورید. شما میتوانید برای فراهم آوردن این محیط و میزان دمای مورد نیاز جوجه ها از لامپ مادر مصنوعی استفاده کنید. همچنین اگر جزو افرادی هستید که در خانه خود جوجه کشی میکنید نیز میتوانید از این لامپ که جایگزین پرنده مادر میباشد به راحتی برای پرورش جوجه ها استفاده کنید. بر روی لامپ یک لایه دودی طراحی شده است که هم مانع عبور نورهای مضر برای پرنده شده و هم اینکه مانع از انتشار نور مستقیم میشود. این لایه دودی به راحتی این امکان را برای شما مهیا میسازد تا بتوانید به جای نور زیاد گرمای زیادی را در محیط پرورش طیور انتشار دهید.
در صورتی که دارای یک سالن بزرگ پرورش جوجه هستید میتوانید از چند عدد مادر مصنوعی بسته به بزرگی سالن در نقاط مختلف استفاده کنید. توجه داشته باشید نحوه قرار گیری لامپ در سالن پرورش طیور به این صورت میباشد که از سقف آویزان میگردد و در نزدیکی جوجه ها قرار میگیرد ، البته نکته دیگری که باید در این مورد گفته شود این است که لامپ های مادر مصنوعی در انواع مختلفی تولید میگردند که از این دست میتوانیم به انواع لامپ مادر مصنوعی برقی ، انواع لامپ مادر مصنوعی گازی و انواع لامپ مادر مصنوعی نفتی اشاره کنیم که در بین انواع مختلف نوع برقی آن به دلیل سهولت در استفاده بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.


توصیه اکید ما این است که اگر میخواهید جوجه های خود را در محیطی بیرون از منزل که دمای معمول را ندارد نگهداری کنید بهتر است یک دستگاه مادر مصنوعی تهیه کرده و بر روی جوجه ها اویزان کنید ، نگران این موضوع نباشید که آنها نتوانند لامپ را ببینند و یا جذب آن نشوند. جوجه ها به صورت خودکار به سمتی که گرمتر باشد کشیده میشوند یعنی نقطه ای که لامپ مادر مصنوعی مرکزیت دارد و گرمای بیشتری دارد تمامی جوجه ها در کنار هم جمع خواهند شد.

 

» دارای طیف رنگ خاصی

لامپ مادر مصنوعی

لامپ مادر مصنوعی ارائه شده توسط وب سایت www.hovabator.ir دارای طیف رنگ خاصی میباشد که از نور قرمز تشکیل شده است و به نوعی به جوجه های تازه متولد شده و حتی طیور بالغ نیز آرامش میدهد همچنین به دلیل نور خاص آن برخی از میکرب های خاص در نور خروجی که فقط طیفی را شامل میشود از بین میروند و این خود به نوعی جلوگیری از بیماری طیور میباشد.
بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که جوجه ها در مقابل لامپ مادر مصنوعی بسیار مقاومتر میشوند و بدن آنها در مقابل بسیاری از موارد استقامت بیشتری خواهد داشت همچنین با توجه به توضیحاتی که در بالا درج کرده ایم امکان تسریع حدود 10 درصدی در رشد جوجه ها با استفاده از این لامپ ها امکان پذیر میباشد. البته لامپ مادر مصنوعی مخصوص طیور و جوجه ها نبوده و شما میتوانید از این لامپ برای توله حیوانات دیگر نیز استفاده کنید. نام دیگر لامپ مادر مصنوعی لامپ مادون قرمز میباشد که اگر بخواهیم میتوانیم تا چندین هزار کلمه دیگر از مزیت های آن تعریف کنیم اما به صورت خلاصه وار میتوانیم بگوییم که مزیت های بیشمار این لامپ با نور خاص خود و قابلیت های ویژه برای طیور و حیوانات دیگر و حتی در برخی از موارد برای انسان ها نیز بسیار مفید میباشد و به مکررات دیده شده است که از این لامپ در برخی از مطب ها نیز استفاده میشود.

شاید برای شما سوال باشد که هر لامپ مادر مصنوعی برای چه تعداد مرغ یا بلدرچین و یا هر پرنده دیگری کافی است؟ در جواب باید بگوییم هر لامپ برای 250 عدد جوجه مرغ ، 600 عدد پرنده بلدرچین ، 400 عدد کبک و قرقاول ، 140 عدد جوجه بوقلمون کافی است و شما میتوانید از هر لامپ برای این تعداد طیور استفاده کنید.

  • یکی از مزیت های استفاده از لامپ مادر مصنوعی این است که به دلیل حرارت حاصله از لامپ کف سالن همیشه خشک خواهد بود و امکان ابتلا به بیماری های حاصل از رطوبت کاهش می یابد.
  • به دلیل تولید گرمایش مطلوب جوجه ها سوخت و ساز جوجه ها افزایش یافته و باعث میشود تا ضریب تبدیل دان به گوشت در آنها بیشتر شود.
  • اگر مادر مصنوعی را به درستی نصب کنید خواهید دید که از تجمع جوجه ها و خفگی آنها نیز جلوگیری خواهد شد.
  • توضیع دما به صورت یکسان و مناسب در تمامی نقاط قابل تابش یکی از مزیت های این لامپ میباشد.
  • لامپ مادر مصنوعی باعث میشود تا بیماری های پوستی در طیور کاهش یابد.
  • لامپ مادر مصنوعی بر خلاف تصور برخی از افراد اکسیژن سالن را کاهش نمیدهد و به معنی دیگر نیازی به سیستم تامین اکسیژن ندارد.
  • امکان اتلاف انرژی در لامپ مادر مصنوعی نسبت به دیگر گزینه ها مانند هیتر و… بسیار کمتر است.

ویدیو محصول

3.7/5 (3 نظر)

Inline Feedbacks
View all comments