دستگاه جوجه کشی 80 تایی

نمره 4.5 از 5
از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟

قیمت: ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

معرفی کوتاه

دستگاه جوجه کشی 80 تایی

دستگاه جوجه کشی 80 تایی با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرندگان زینتی و اهلی یکی از جدیدترین دستگاه های جوجه کشی خانگی ساخت ایران است. بهره گیری از سنسور قدرتمند سوئیسی ، بدنه ضد زنگ و هایژنیک ، سیستم رطوبت رسانی تمام اتوماتیک ،  مجهز بودن به شانه های دوار و چرخش 360 درجه ای تخم ها ، هوش مصنوعی پیشرفته ، سیستم فازی تنظیم دما و رطوبت ، ایزولاسیون کامل و ده ها مورد دیگر باعث شده اند که این دستگاه راندمان بالایی در جوجه آوری از تخم نطفه دار از خود به نمایش بگذارد. در بخش توضیحات تمامی امکانات و قابلیت های این دستگاه را شرح داده ایم توصیه میشود برای کسب اطلاعات بیشتر حتما آن را مطالعه بفرمایید.

دستگاه جوجه کشی خانگی اتوماتیک

طراحی دستگاه جوجه کشی ۸۰ تایی

با توجه به استانداردهای جهانی و قابلیت ستر و هچر همزمان در این دستگاه ، ظرفیت نهایی ایزی باتور 4 برابر با مجموع ظرفیت ستر و هچر آن با هم می باشد. همچنین ظرفیت های ذکر شده بر اساس اندازه استاندارد تخم نطفه دار هر پرنده می باشد و برای برخی از نژاد ها ممکن است کمی بیشتر و یا کمی کمتر از مقادیر ذکر شده باشد.

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 4

ظرفیت تخم مرغ80 عددظرفیت تخم اردک32 عددظرفیت تخم کاسکو140 عدد
ظرفیت تخم بلدرچین140عددظرفیت تخم قرقاول80 عددظرفیت تخم طوطی140 عدد
ظرفیت تخم بوقلمون32 عددظرفیت تخم غاز32عددظرفیت تخم فنچ140 عدد
ظرفیت تخم کبک80 عددظرفیت تخم طاووس60 عددظرفیت تخم کبوتر140 عدد
ظرفیت تخم فلامینگو32عددظرفیت تخم لک لک32عددظرفیت تخم قناری140 عدد

سیستم تأمین رطوبت تمام اتوماتیک

سیستم تأمین رطوبت دستگاه جوجه کشی 80 تایی از پمپ آب و پد سلولوزی نانو بهره میبرد. این سیستم کاملا از طریق هوش مصنوعی دستگاه کنترل میشود. هوش مصنوعی دستگاه با فعال نمودن پمپ آب در زمان نیاز به تولید رطوبت ، آب را به صورت قطره به قطره بر روی پد سلولوزی هدایت میکند.

سیستم تأمین رطوبت تمام اتوماتیک

این پد دارای ابر جاذب هایی میباشد که قابلیت جذب آب چندین برابر حجم خود را دارند. سپس در درون دستگاه به هنگام کاهش رطوبت ، فن تعبیه شده باعث تبخیر شدن آب موجود در بافت پد سلولوزی میشود و در نتیجه آن رطوبت داخل دستگاه افزایش پیدا میکند. در واقع برای تأمین رطوبت جوجه کشی کافی است کاربر شلنگ وصل شده به ورودی پمپ را در داخل یک ظرفی از آب بندازد. سیستم تأمین رطوبت این دستگاه همانند دیگر دستگاه جوجه کشی خانگی طراز اول دنیا همچون آرکام کره بوده که جزو بهترین روش برای ایجاد رطوبت در درون دستگاه میباشد.

قابلیت جوجه کشی از پرندگان زینتی

ساختار تولید این دستگاه بر اساس فناوری پیشرفته و با بهره گیری از قطعات بسیار با کیفیت می باشد. برد پیشرفته ، متریال ضد زنگ، سنسور بسیار حساس و دقیق SHT به همراه سنسور محیطی و سیستم پیشرفته رطوبت رسانی اتوماتیک این دستگاه به تنظیم دقیق آن برای جوجه کشی بسیار کمک میکند.

قابلیت جوجه کشی از پرندگان زینتی

هوش مصنوعی  دستگاه نیز با بررسی شرایط محیط دستگاه و شرایط داخل دستگاه جوجه کشی ایده آل ترین تنظیمات را به قطعات مختلف دستگاه می فرستد. در نتیجه این هماهنگی راندمان دستگاه به شدت افزایش پیدا میکند. از طرفی شانه های دوار در این دستگاه برای تمامی پرندگان قابل استفاده می باشند و دستگاه توانایی جوجه کشی از تمامی پرندگان اهلی و زینتی را دارد.

بدنه ساخته شده از متریال با کیفیت

کیفیت بدنه و نوع آن در راندمان نهایی دستگاه جوجه کشی بسیار تأثیر گذار می باشد. این محصول در ساخت خود از متریال بسیار با کیفیت بهره برده است. بدنه این دستگاه از ABS صنعتی و کریستال نشکن ساخته شده که علاوه بر مقاومت بالا در برابر ضربه ، در برابر زنگ زدگی و خطر پوسیدگی نیز کاملا مصون میباشد.

بدنه ساخته شده از متریال با کیفیت

از این رو بدنه این دستگاه هایژنیک بوده و قبل و بعد از جوجه کشی بدون هیچ دغدغه ای می توان آن را ضدعفونی کرد. لازم به ذکر است که درب کریستالی این دستگاه از نفوذ اشعه های مضر نور آفتاب به داخل دستگاه جلوگیری می نماید.

مجهز به سنسور دما و رطوبت سوئیسی

مجهز به سنسور دما و رطوبت سوئیسی

این محصول برای سنجش هر چه دقیق تر دما و رطوبت از سنسور سوئیسی SHT بهره می برد.

سنسور SHT قابلیت اعتماد بالایی دارد و به دلیل ثبات بی نظیر و عدم نیاز به کالیبره شدن در دستگاه های ابزار سنجش دقیق و همچنین تجهیزات حساس پزشکی و نظامی بکار میرود.

از این رو مقادیر دما و رطوبت در داخل این دستگاه با نهایت دقت و حساسیت سنجش و تنظیم میشوند.

دارای سنسور محیطی

دارای سنسور محیطی

جنین در داخل تخم به تغییرات دمایی و نوسانات آنی دما و رطوبت بسیار حساس میباشد. از این رو دمای محیط بیرون می تواند با وارد کردن شوک به تخم به شدت به آنها آسیب برساند. برای جلوگیری از این آسیب ، دستگاه جوجه کشی 80 تایی به سنسور محیطی مجهز گردیده است. به کمک این سنسور هوش مصنوعی ، دستگاه را با دمای محیط تطبیق میدهد تا در صورت عوض شدن ناگهانی محل دستگاه و یا دمای محیط دستگاه به تخم ها شوک وارد نشود. این سنسور در کنار سنسور اصلی دستگاه 80 تایی را قادر می سازد تا ایده آل ترین شرایط برای رشد جنین و نطفه ها در داخل تخم فراهم شود.

مجهز به شانه های غلطکی با زاویه چرخش 360 درجه ای

در ساخت این دستگاه برای اولین بار در ایران از شانه های غلطکی و دوار استفاده شده است . این شانه ها برای تمامی پرندگان قابل استفاده بوده و برای جوجه کشی از پرندگان مختلف نیازی به تعویض و یا نصب شانه جداگانه نمی باشد.

مجهز به شانه های غلطکی با زاویه چرخش 360 درجه ای

یکی دیگر از مزیت های این شانه نحوه قرار گیری تخم بر روی آنها می باشد. زیرا در این شانه ها تخم را میتوان همانند حالت طبیعی به پهلو چید. بهترین حالت برای جوجه کشی از تخم های نطفه دار نیز همین حالت افقی می باشد. افزون بر این ، شانه های غلطکی امکان چرخش 360 درجه ای برای تخم ها را میسر مینماید. چرخش 360 درجه و کامل باعث میشود که نطفه به خوبی از تمامی محتوای درون تخم تغذیه شود و به دیواره پوسته نچسبد. یکی از دلایل راندمان بالای این دستگاه ، بهره گرفتن آن از شانه های غلطکی و امکان چرخش تخم ها با زوایه 360 درجه ای می باشد.

کنترل فازی دما و رطوبت

دستگاه جوجه کشی 80 تایی دارای برد بسیار حرفه ای و پیشرفته می باشد. این برد برای تنظیم و کنترل دستگاه از هوش مصنوعی بهره میبرد که بر اساس منطق فازی عمل مینماید. علم منطق فازی یک علم بسیار پیشرفته است که برای شبیه سازی اتفاقات دنیای طبیعی در دستگاه های هوشمند از آن استفاده میشود.

کنترل فازی دما و رطوبت

کنترلر این دستگاه دارای مونتاژ SMD و رباتیک قطعات میباشد. همچنین برد این دستگاه از میکروکنترلر بسیار قوی ARM بهره می برد. سرعت بسیار بالا در پردازش دستورات ، عدم خطا و اشتباه از ویژگی های این پردازنده می باشد. از این رو برد این دستگاه به کمک هوش مصنوعی طراحی شده در آن بدون کوچکترین خطا و با سرعتی بالا دستورات را به قطعات مختلف دستگاه می فرستد. در نتیجه این امر دستگاه جوجه کشی به نحو احسن برای رشد جنین در داخل تخم ها آماده مشود.

دارای نمایشگر دیجیتالی و استفاده آسان

دارای نمایشگر دیجیتالی و آستفاده آسان

دستگاه جوجه کشی حرفه ای دارای نمایشگر دیجیتال دما و رطوبت می باشد. از طرفی تنظیم کردن دستگاه از طریق منوهای طراحی شده در این دستگاه بسیار ساده است و کاربران به راحتی میتوانند تنظیمات لازم برای جوجه کشی از انواع مختلف پرندگان را اعمال نمایند.

موتور گیر بکس دار ساخت مالزی

موتور گیر بکس دار ساخت مالزی

چرخش 360 درجه ای تخم ها در داخل این دستگاه از طریق موتور گیربکس دار بسیار قدرتمند انجام میگیرد. این موتور دارای 4 عدد گیربکس داخلی بوده وبا سرعتی بسیار آرام (نامحسوس) و بدون ضربه تخم ها را بر روی شانه ها به اندازه 360 درجه به گردش در می آورد. این موتور همچنین دارای خازن محافظ بوده که از سوختن و یا نیم سوز شدن موتور جلوگیری می نماید. لازم به ذکر است که چرخ دنده های این موتور نیز از جنس فولاد آبدیده می باشد که در برابر تحمل وزن ، مقاومت بسیار بالایی دارند.

ستر و هچر همزمان

دستگاه جوجه کشی 80 تایی قابلیت ستر و هچر همزمان نیز دارد. بدین معنی که می توان با تنظیم دستگاه بر اساس دوره ستر همزمان در قسمت پایینی آن شرایط هچر نیز برقرار نمود.ظرفیت ستر این دستگاه برای پرنده مرغ 40 عدد و ظرفیت هچر آن نیز 40 عدد می باشد. به واسطه این قابلیت می توان تخم های نطفه دار تازه را به تدریج در داخل دستگاه قرار داد و راندمان بالایی به دست آورد.

دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش مسئولانه

گارانتی و خدمات پس از فروش محصول

این دستگاه از 12 ماه ضمانت نامه معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش نیز بهره میبرد. گارانتی این دستگاه به صورت خودکار و در زمان سفارش بنام مشتری فعال میشود. در صورت نیاز به استفاده از مزیای گارانتی و خدمات پس از فروش خریدار می تواند به بیش از 100 نمایندگی سرتاسری هواباتور در ایران مراجعه نماید.

0/5 (0 نظر)
نقاط قوت
  • شانه های دوار و غلطکی قابل استفاده برای تمامی پرندگان
  • سنسور sht ساخت سوئیس
  • سیستم تأمین رطوبت تمام اتوماتیک
  • بدنه ضد زنگ و هایژنیک
  • راندمان بالا در جوجه کشی از پرندگان زینتی و اهلی
نقاط ضعف
  • ظرفیت کم
Inline Feedbacks
View all comments