دستگاه جوجه کشی 12 تایی حرفه ای

نمره 0 از 5

5 فروش موفق

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟

قیمت: تماس بگیرید

معرفی کوتاه

دستگاه جوجه کشی 12 تایی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی حرفه ای خانگی ( هواباتور 6 ) پیشرفته ترین دستگاه جوجه کشی خانگی ساخت ایران می باشد . در حال حاظر دستگاه با این کیفیت و راندمان جوجه دهی در ایران تولید نگردیده است. البته با ذکر دلایل منطقی میتوان عنوان نمود که ماشین جوجه کشی یاد شده حتی باکیفیت تر از نمونه های آمریکایی و اروپایی می باشد. دستگاه جوجه کشی هواباتور شیش نهایت راندمان جوجه کشی را برای استفاده کنندگان به ارمغان می آورد ؛ این دستگاه علاوه بر جوجه کشی از تخم نطفه دار مرغ ، بلدرچین ، کبک ، قرقاول و … توانایی جوجه گیری از تخم انواع پرندگان زینتی همانند طوطی ، کاکسو ، مرغ مینا ، فنچ (سهره) ، عروس هلندی و …. برخوردار است.

دستگاه جوجه کشی حرفه ای ( هواباتور شش )

مهمترین قابلیت دستگاه جوجه کشی حرفه ای خانگی هواباتور 6 نحوه تولید و توزیع رطوبت داخل محفظه آن می باشد. سیستم تامین رطوبت داخلی دستگاه جوجه کشی حرفه ای برخلاف سایر ماشین های جوجه کشی از طریق پمپاژ آب صورت میگیرد. پمپ آب ابتدا میزان رطوبت مورد نیاز را از طریق مکش آب از مخزن بیرونی تامین می نماید . سپس آب پس از گذر از پمپ به صورت خودکار بر روی پد سلولوزی داخل دستگاه تزریق گردیده و فرآیند تولید رطوبت داخل دستگاه جوجه کشی انجام میپذیرد.

دومین قابلیت دستگاه جوجه کشی حرفه ای هواباتور 6 سیستم چرخش 360 درجه تخمهای نطفه دار می باشد. چرخش 360 درجه تخم نطفه دار تغییری بنیادی در سیستم گردش تخم ها محسوب شده و این نوع چرخش کپی برداری شده از روش جوجه کشی طبیعی می باشد. در طبیعت مرغ نیز مرغ مادر در بازه های زمانی مختلف اقدام به چرخاندن تخم ها با زاویه 360 درجه مینماید. اضافه شدن این قابلیت باعث افزایش راندمان در این ماشین جوجه کشی گردیده است.

سومین قابلیت دستگاه جوجه کشی حرفه ای هواباتور 6 ، امکان کنترل از راه دور می باشد. شما به سادگی هرچه تمام و با استفاده از تلفن همراه خود میتوانید بدون نیاز به حضور در محل استقرار ماشین جوجه کشی و لمس آن ، اقدام به کنترل دما و رطوبت از راه دور نمایید. این قابلیت بیشتر در زمان مسافرت و عدم حضور شما در کنار ماشین جوجه کشی کاربرد دارد. سایر قابلیت ها و امکانات هواباتور 6 که آن را متفاوت تر از هر آنچه که هست نشان میدهد برای مطالعه شما در زیر قید گردیده است.

فیلم معرفی دستگاه جوجه کشی خانگی هواباتور 6 ( حرفه ای )

دستگاه جوجه کشی خانگی حرفه ای
دستگاه جوجه کشی خانگی
» مشخصات دستگاه جوجه کشی حرفه ای
مشخصات فنیماهیت
کنترل هوشمند دمادارد
سیستم کنترل فازی دمادارد
سیستم کنترل هوشمند رطوبتدارد
سیستم کنترل فازی رطوبتدارد
سیستم جوجه کشیحرفه ای
پمپ هوشمند رطوبتدارد
نوع رطوبت سنجتمام دیجیتال
نوع دماسنجتمام دیجیتال
بدنهکریستال نشکن همراه با ABS
نوع کاورضد اشعه ماوراء بنفش
سنسور داخلیSHT 15 ساخت سوئیس
نوع گردش تخم ها۳۶۰ درجه
پد سلولوزی با تکنولوژی نانودارد
روزشمار جوجه کشیدارد
گارانتی۱۲ ماه
خدمات پس از فروش۱۰ سال
قابلیت جوجه کشی از پرندگان اهلیدارد
قابلیت جوجه کشی از پرندگان زینتیدارد
قابلیت جوجه کشی از پرندگان خاصدارد
بسته بندی استاندارددارد
سیستم اکسیژن گیریهوشمند
نوع فندائم کار
نوع شانهکره ای یا همه کاره
موتور پمپ رطوبتدارد
نمایشگر دما و رطوبتدارد
پردازنده فوق پیشرفته ARMدارد
نوع برق مصرفی۲۲۰ ولت شهری (خانگی)
برد ضد نویز SMDدارد
توان مصرفی۳۰ وات
» ظرفیت دستگاه جوجه کشی حرفه ای
ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ۱۲ عدد تخم نطفه دار مرغ
ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین۳۶ عدد تخم نطفه دار بلدرچین
ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون9 عدد تخم نطفه دار بوقلمون
ظرفیت برای جوجه کشی از کبک۳۰ عدد تخم نطفه دار کبک
ظرفیت برای جوجه کشی از غاز9 عدد تخم نطفه دار غاز
ظرفیت برای جوجه کشی از اردک۹ عدد تخم نطفه دار اردک

ظرفیت دستگاه بستگی به سایز تخم ها دارد


برای تخم ، مرغ بالغ 20 عدد – برای تخم درشت 9 عدد

برای تخم ریز 30 عدد – برای تخم خیلی ریز 36 عدد

خریده دستگاه جوجه کشی حرفه ای

توجه : برای خرید این محصولات به سه روش زیر میتوانید اقدام نمائید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه ، کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و خرید، برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمائید.

۲- خرید آنلاین دستگاه و استفاده از تخفیفات ویژه (ارسال سریعتر و اتوماتیک محصول از کارخانه سازنده) ، برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمائید.

۳- ارسال عدد ۱۲ به سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ به صورت پیامکی ، در این صورت کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

» قابلیت کنترل از راه دور دستگاه جوجه کشی

قابلیت کنترل از راه دور دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی هواباتور 6 از قابلیت اتصال به باتری DC در شرایط قطعی برق برخوردار می باشد. این قابلیت که در زمان های نبود برق بسیار کاربردی خواهد بود ، باعث تغذیه دستگاه از یک باتری بجای برق شهری خواهد شد. بدین ترتیب دستگاه جوجه کشی حرفه ای هواباتور 6 با استفاده از برق باتری انرژی لازم جهت ادامه کارکرد ماشین جوجه کشی را تامین خواهد کرد.
توجه : جهت استفاده از این قابلیت نیازمند سخت افزاری به نام اینورتر خواهید بود که قیمت آن روی دستگاه محاسبه نشده است و باید بصورت جداگانه تهیه گردد.

» سیستم چرخش دستگاه جوجه کشی حرفه ای

سیستم چرخش دستگاه جوجه کشی حرفه ای

همانطور که در ابتدای مطلب نیز ذکر شد فرآیند چرخش تخم های نطفه دار در ماشین جوجه کشی هواباتور 6 با زاویه 360 درجه انجام میگیرد. دستگاه جوجه کشی هواباتور 6 بدلبل استفاده از این تکنولوژی از راندمان جوجه کشی ایده آل برخوردار می باشد ؛ چرا که جنین در دوران جوجه کشی همیشه در وسط تخم و در مرکز مواد غذایی قرار میگیرد . این نوع چرخش دقیقاً از نحوه چرخاندن تخم ها توسط مرغ مادر الهام گرفته شده است. در طبیعت مرغ مادر به صورت دوره ای اقدام به چرخاندن تخم های نطفه دار با زاویه 360 درجه می کند. به پیشنهاد گروه صنعتی هواباتور ، تولیدکننده این محصول درصورتیکه نیازمند دستگاه جوجه کشی حرفه ای خانگی برای جوجه گیری از طیور ، مخصوصا پرندگان زینتی میباشید، با توجه به نوع چرخش تخم های نطفه دار جهت دریافت بالاترین راندمان از این دستگاه استفاده نمایید.

» شانه های دستگاه جوجه کشی حرفه ای

شانه های دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی حرفه ای هواباتور 6 از نوعی شانه قابل تنظیم با نام شانه همه کاره یا سایزیک استفاده میکند. این شانه ها که برای اولین بار در ایران توسط گروه صنعتی هواباتور طراحی و تولید گردیده است ، از قابلیت جوجه کشی تخم نطفه دار تمامی پرندگان ریز ، متوسط و درشت برخوردار است. شانه های همه کاره از قابلیت تنظیم در اندازه نوع تخم پرنده برخوردار بوده و به وسیله شانه های سایزیک شخص می تواند تمامی تخم های نطفه دار پرندگان ، چه تخم های کوچک و چه تخم های بزرگ را جوجه کشی نماید.

» سیستم برق اضطراری دستگاه جوجه کشی

» سیستم برق اضطراری دستگاه جوجه کشی

امکان استفاده از دستگاه جوجه کشی حرفه ای هواباتور 6 در مناطقی که با قطعی مکرر برق روبرو میشوند نیز وجود دارد. این دستگاه جوجه کشی از قابلیت اتصال به اینورتر برخوردار بوده و امکان تامین انرژی مورد نیاز جهت کارکرد صحیح ماشین جوجه کشی به کمک باتری و اینورتر امکانپذیر می باشد. بدین ترتیب یکی از خطرات بلقوه کاهش راندمان جوجه کشی بواسطه قطعی برق در دستگاه جوجه کشی هواباتور 6 به کلی برطرف گردیده است. لازم به ذکر است که اینورتر برق باید بصورت جداگانه تهیه گردد و قیمت آن بر روی دستگاه جوجه کشی محاسبه نگردیده است.

» حسگرد دستگاه جوجه کشی

حسگرد دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی حرفه ای | هواباتور 6 به سنسور کنترل دمای SHT Sensirion ساخت سوئیس مجهز می باشد. سنسور SHT نصب شده بر روی این محصول آخرین نسل از حسگرهای ساخت این کارخانه سوئیسی بوده و دارای بالاترین دقت ممکن در بین تمامی سنسورهای کنترل دمای دیجیتالی می باشد. این سنسور یکبار در کارخانه تولیدی ( در سوئیس ) کالیبره میگردد و برخلاف سایر سنسورها در دفعات استفاده نیازی به کالیبره مجدد ندارد. سنسور سوئیسی SHT Sensirion گرانقیمت ترین سنسور کنترل دمای حال حاظر میباشد که بدلیل قیمت بالای آن ، در هیچکدام در ماشین های جوجه کشی غیر استاندارد استفاده نگردیده است.

» جنس درب و بدنه دستگاه جوجه کشی

جنس درب و بدنه دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی حرفه ای | هواباتور 6 مانند نوع قبلی خود از درب کریستالی جهت پوشش ماشین جوجه کشی استفاده میکند . اما از لحاظ بدنه ، هواباتور 6 دچار تغییراتی در ساختار شده و از ABS استفاده میکند. بدنه پی وی سی نسبت به کریستال از دوام بیشتری برخوردار بوده و بدلیل اینکه با تکنولوژی تحت فشار تولید شده است از طول عمر بسیار بالایی برخوردار می باشد . درب دستگاه جوجه کشی هواباتور 6 نیز علاوه بر قابلیت مشاهده نمای داخلی دستگاه از خاصیت دفع اشعه های مضر خورشیدی بهره مند است . همچنین با توجه به طراحی منحصربفرد و ارگونومی بدنه محصول ، امکان شستشوی آسان دستگاه جهت پاکسازی فضولات و میکروب ها امکان پذیر می باشد . همچنین با توجه به رنگ بندی متفاوت درب و بدنه ، این ماشین جوجه کشی از زیبایی ظاهری منحصربفردی برخوردار می باشد.

» منطق فازی دستگاه جوجه کشی

منطق فازی دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی حرفه ای | هواباتور 6 به تکنولوژی فازی مجهز می باشد. تکنولوژی فازی پدیده نوین است که در برخی لوازم الکترونیکی و هوشمند مورد استفاده قرار میگیرد برای درک کامل موضوع منطق فازی به توضیح زیر توجه کنید : منطق فازی جواب یک سوال را به جای تقسیم به دو بخش درست یا نادرست ، در اصل به یک محدوده جواب در این بین توسعه داده است. نمونه معمول آن ، وجود رنگ خاکستری در طیف رنگی بین سیاه و سفید است.

اما دایره عمل منطق فازی ، از این هم گسترده تر است و می توان با استفاده از قواعد منطق فازی ، جواب های فازی متناسب با پرسش را ارائه نمود. برای مثال، جمله ” زمانی که باران می بارد، شما خیس می شوید” جمله نامفهومی نمی باشد، اما جمله ” زمانی که مقداری باران می بارد، شما مقداری خیس می شوید” می تواند از نظر مقدار بارش باران یا مقدار خیس شدن ، واژه های مختلفی را به جای واژه ” مقداری ” بپذیرد.

واژگانی از قبیل { کم ، زیاد، خیلی کم ، خیلی زیاد، قدری و … } این واژه ها واژه های زبان شناختی نام دارند، یعنی با مقادیر ریاضی نمی توان مقدار مشخصی را به آنها ربط داد.
اینجاست که منطق فازی وارد عمل می شود و با استفاده از مجموعه های فازی،برای متغیر میزان بارش باران، مجموعه ای را به شکل زیر صورت می دهد: میزان بارش باران= { کم ، زیاد، خیلی کم ، خیلی زیاد، قدری و … }

با توجه به توضیح کاملا شفاف بالا ، کارکرد منطق فازی در دستگاه جوجه کشی حرفه ای هواباتور 6 ، به دقت در عملکرد آن کمک شایانی میکند. تکنولوژی فازی موجب میگردد که در صورت استفاده از هواباتور در شهرهای با دمای بسیار بالا ، دستگاه بصورت هوشمند دما و رطوبت کاملا استانداردی را در داخل محفظه خود بوجود آورد. همجنین این تکنولوژی راندمان جوجه دهی بالای 98 درصدی هواباتور 6 را تضمین میکند.

» سیستم تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی

سیستم تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی حرفه ای | هواباتور 6 به پمپ آب برای تامین رطوبت مجهز می باشد. این قابلیت هواباتور 6 را به باکیفیت ترین و مجهزتین ماشین جوجه کشی خانگی تبدیل ساخته است . قابلیت پمپ آب جهت تامین رطوبت برای دستگاه جوجه کشی تعبیه گردیده است و میتواند با پمپاژ آب از جسم خارجی ( مانند ظرف و بطری آب ) رطوبت مورد نیاز را به پد سلولوزی منتقل کند. پد سلولوزی نیز از قابلیت جذب آب تا ده ها برابر نسبت به حجم واقعی خود برخوردار بوده و پس از جذب این مایع حیاتی ، عملیات تولید رطوبت داخل ماشین جوجه کشی انجام میپذیرد.

» تکنولوژی SMD دستگاه جوجه کشی

تکنولوژی SMD دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی حرفه ای | هواباتور 6 برخلاف سایر ماشین های جوجه کشی ایرانی به تکنولوژی SMD مجهز می باشد. این فناوری تفاوت های فاحشی با تکنولوژی قدیمی DIP دارد. قطعات SMD روی برد لحیم می شوند ، اما قطعات DIP وارد برد مدار می شوند و پشت برد لحیم می شوند. یکی از مزیت های تکنولوژی SMD کاهش ورود نویزهای الکترومغناطیس به داخل مدار می باشد و امکان نویز پذیری در مدارهای SMD به صفر رسیده است و نویز هیچ دخالتی در کارکرد سیستم ندارد.

» دفترچه راهنما و کتابچه آموزش جوجه کشی

دفترچه راهنما و کتابچه آموزش جوجه کشی

دفترچه راهنمای دستگاه جوجه کشی خانگی هواباتور 6 کاملترین مرجع برای آموزش استفاده از این ماشین جوجه کشی می باشد. دفترچه هواباتور 6 اطلاعات کاملی اعم از نحوه استفاده از دستگاه و رفع مشکلات احتمالی را برای شما آموزش خواهد داد. همچنین جهت افزایش رضایت مشتری همراه دستگاه جوجه کشی 6 تایی کتاب آموزش جوجه کشی به ارزش 20 هزار تومان ارسال میگردد. این کتاب کاملترین مرجع برای آموزش جوجه کشی از انواع پرندگان می باشد. با مطالعه کتاب آموزش پرورش و جوجه کشی طیور ، نحوه جوجه کشی و شرایط نگهداری طیور را نیز فرا خواهید گرفت.

فیلم معرفی دستگاه جوجه کشی خانگی هواباتور 6 ( حرفه ای )

0/5 (0 نظر)

Inline Feedbacks
View all comments

سلام میزان آمپر مصرفی این دستگاه چنده؟برای این می پرسم چونکه می خوام باتری، برای وقتی که برق رفت بگیرم!

نمی دونم

سلام ببخشید این دستگاه امروز به دست من رسید . من دستگاه رو تنظیم کردم ولی رطوبت را روی ۶۰ گذاشتم ولی نشانگر رطوبت تا ۷۰ هم میره . من باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

سلام دو پرسش دارم یک قیمت سیستم اینورتر برای قطع شدن احتمالی دستگاه چند تومان است دو سیستم کنترل دستگاه از راه دور به وسیله گوشی همراه روی دستگاه نصب میباشد یا خیر متشکرم از تمامی مطالب مفید شما