ترنر دستگاه جوجه کشی

دسته: 0 (0) 2 فروش موفق
معرفی کوتاه

ترنر دستگاه جوجه کشی

ترنر دستگاه جوجه کشی انحصاری هواباتور مجهرز به شانه های مخصوص بلدرچین و کبک ( شانه تخم های ریز ) و شانه تخم مرغ و قرقاول ( شانه تخم های متوسط ) در کنار یکدیگر در یک ترنر و با کمترین هزینه با شاخک های متفاوت می باشد. شما با خرید یک ترنر دو نوع شانه را در کنار یکدیگر خواهید داشت . در این ترنر شانه های مرغ و شانه های بلدرچین امکان باز و بسته شدن داشته و تعویض آنها ممکن می باشد. در نظر داشته باشید ترنر هواباتور در دو نوع با موتور چرخاننده و بدون موتور چرخاننده بفروش میرسد و امکان اتصال موتور 220 ولت و 12 ولت به آن وجود دارد.

ترنر دستگاه جوجه کشی

ترنر دستگاه جوجه کشی

ترنر دستگاه جوجه کشی : هواباتور 48 تایی ساخت گروه صنعتی EIG دارای موتور بسیار قوی جهت چرخاندن راک های جوجه کشی می باشد ، موتور این ترنر دستگاه جوجه کشی قابلیت کارکرد با برق 12 ولت و برق 220 شهری دارد ،  شانه های این ترنر قادر است از پرندگانی  چون مرغ ، کبک ، بلدرچین ، قرقاول و … جوجه کشی انجام دهد ، کارکرد این ترنر بسیار ساده می باشد ، فقط کافی است ترنر هواباتور 48 عددی را خریداری کرده و آن را به ترانس 12 ولت وصل کنید و بدون این که نیازی به تایمر داشت باشید به جوجه کشی خود توسط ماشین جوجه کشی ساخت خود بپردازید ، سیستم چرخش این ترنر هر 4 ساعت شانه های جوجه کشی را با زاویه 60 درجه می چرخاند ، حرکت راک ها در این ترنر به صورت کاملا آهسته صورت میگیرد به طوری که با چشم قابل مشاهده نمی باشد ، تمامی قطعات استفاده شده در این ترنر ساخت مالزی بوده و همچنین باعث عمر طولانی این ترنر جوجه کشی شده است.


» ظرفیت ترنر جوجه کشی

نام پرنده تعداد تخم نطفه دار
ظرفیت برای جوجه‌کشی از مرغ ۴۸ عدد تخم نطفه‌دار
ظرفیت برای جوجه‌کشی از بلدرچین ۱۲۰ عدد تخم نطفه‌دار
ظرفیت برای جوجه‌کشی از کبک ۴۸ عدد تخم نطفه‌دار
ظرفیت برای جوجه‌کشی از غاز ۲۰ عدد تخم نطفه‌دار
ظرفیت برای جوجه‌کشی از اردک ۲۰ عدد تخم نطفه‌دار
ظرفیت برای جوجه‌کشی از بوقلمون ۲۰ عدد تخم نطفه‌دار
ظرفیت برای جوجه‌کشی از قرقاول ۴۸ عدد تخم نطفه‌دار
ظرفیت برای جوجه‌کشی از طاووس ۴۸ عدد تخم نطفه‌دار

تیمر ترنر جوجه کشی
تایمر ترنر جوجه کشی

» تایمر ترنر دستگاه جوجه کشی

شما با خرید یک دستگاه ترنر جوجه کشی دیگه نیازی به تهیه تایمر جهت چرخاندان راک ها ترنر خود نه خواهید داشت ، موتور نصب شده بر روی این ترنر طراحی گروه صنعتی هواباتور بوده و طبق استاندارد های موتور های جوجه کشی دنیا ساخت شده است ، موتور این ترنر به صورت کاملا اتوماتیک در هر ساعت راک ها را یک بار میچرخاند بدون این که کوچک ترین شوک به تخم ها وارد کند.

موتور ترنر جوجه کشی
موتور ترنر جوجه کشی

» موتور ترنر دستگاه جوجه کشی

موتور گیربکس دار ترنر جوجه کشی پرقدرت و بدون تعلل کار چرخش راک ها را بر عهده دارد . حرکت این موتور به قدری آرام است که با چشم دیده نمی شود ، موتور گیربکس دار در چرخش راک ها تخم را از شوک ضربه حفاظت میکند ، موتور ترنر جوجه کشی هر دو ساعت یک دور می زند ولی به دلیل طراحی ترنز تخم ها هر یک ساعت یک دور کامل می چرخند این موتور بسیار با دوام بوده و دارای گیربکسی بسیار بادوام از آلیاژ فولاد آبدیده میباشد.

شانه های ترنر جوجه کشی
شانه های ترنر جوجه کشی

» شانه ها ترنر جوجه کشی

ترنر دستگاه جوجه کشی هواباتور دارای سه نوع شانه ( از نوع شانه همه کاره یا کره ای ) برای جوجه کشی از پرندگان متوسط ، درشت و ریز میباشد ، با خرید این ترنر جوجه کشی دیگه هیچ نیازی به راک و شانه مخصوص پرندگان مانند مرغ ، بلدرچین و کبک نیازی نخواهید داشت ، جنس شانه های این ترنر جوجه کشی از ABS بوده و دارای قابلیت جوجه کشی از 48 عدد تخم مرغ ، 120 تخم بلدرچین ، 48 عدد تخم کبک و … می باشد .

ایمنی ترنر جوجه کشی
ایمنی ترنر جوجه کشی

» برق مصرفی ترنر دستگاه جوجه کشی

برق مصرفی این ترنر 12 ولت بوده و قابلبت کارکرد با هر نوع ترنس و آداپتور می باشد ، این روش برای جلو گیری از هرگونه برق گرفتگی کاربر تعبیه شده است ، چرا که اکثر مواقع داخل دستگاه جوجه کشی داری رطوبت بوده و امکان برق گرفتگی نیز بسیار زباد می باشد.

کانورتر ترنر جوجه کشی
کانورتر ترنر جوجه کشی

» کانورتور ماشین جوجه کشی

ترنر جوجه کشی هواباتور داری مبدلی از نوعی کانورتور برای تبدیل برق DC به AC می باشد ، با استفاده از کانورتور در ترنر دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی EIG باعث افزایش طول عمر موتور و جلوگیری از هر نوع نوسان برق شده است ، به طور کلی باید بگوییم این مبدل مانند یک فیوض عمل می کند و چنانچه جریان برق بالاتر از حد مشخص شده باشد کانورتور آن را به 12 ولت تبدیل خواهد کرد ، همچنین لازم به ذکر است که کانورتور نصب شده بر روی ترنر جوجه کشی هواباتور ساخت مالزی بوده و از کیفیت بسیار بالای برخوردار میباشد.

0/5 (0 نظر)

Inline Feedbacks
View all comments

سلام وخسته نباشید من ترنر 48میخواستم قیمت چنده وچطور میتونم خریداری کنم

سلام مجید عزیز
با کارشناس فروش تماس بگیر هم قیمت میده و هم میتونی تلفنی سفارشتو ثبت کنی.
09126390982

سلام.ترنردستگاه جوجه کشی موجودهست؟

سلام، بله موجودی داریم. با شماره 09144485590 تماس بگیرید.

سلام ترنر جوجه کشی موجود میباشد

سلام ترنر همراه موتور قینت چنده!؟

سلام، برای دریافت قیمت به روز محصول مد نظرتون لطفا با کارشناس فروش: 09126390982 تماس بگیرید.

سلام کانورتور جداگانه موحود هست؟؟

با سلام، برای کسب اطلاعات بیشتر با مهندس اسکندری: 09126390982 تماس حاصل فرمایید.

ارزان تر نیست

سلام خسته نباشيد ترنر جوجه كشي كي در انبارتون موجود ميشه